Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? ; (

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy lány a sulinkba akibe már november óta halálosan szerelmes vagyok. De sehogyse tudtam magam rávenni, hogy ráírjak és beszélgessek vele. Eddig csak két mondatot ha beszéltünk. Én most fogok ballagni és tudom, hogy már nem nagyon fogom látni de nemtudom hogyan felejtsem el? Egy és fél hetünk van vissza nemhiszem, hogy már lenne is valami ha ráírnék. :/ Ő 7.-es én 8.-kos.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/f



2016. jún. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
De akkor semmit sem veszithetsz, abban a fel hetben nyugodtan irj ra:)
2016. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi közös élményetek, emléketek. Gyorsan el fogod felejteni. Velem is volt ilyen, csak az én esetemben a lány ballagott el. Egyre kevesebbet gondoltam rá, aztán egyszercsak megszűntek ezek a fura érzések. Kb 1 hónapig tartott az egész miután elballagott
2016. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még a második vagyok.

Új suliba kerülsz, megismersz új embereket és lehet hogy találkozol egy lánnyal akivel közeli kapcsolatba kerültök. A legváratlanabb pillanatokban találkozhatsz olyan emberekkel akik később fontos részét képeik majd az életednek. Ez is tapasztalat. Fel a fejjel!

2016. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát megpróbálom, ha nembirom akkor lehet elmondom neki. :)
2016. jún. 7. 22:17
 5/7 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy most vagy soha.. Ha bele gondolsz bárhogy is reagálja le, hogy ráírsz legyen pozitív vagy elutasító nincs veszteni valód.. De, hogy úgy ballagj el, hogy meg se próbáltad.. az nagy hiba lenne a részedről.. ja és mi van ha érdeklődést mutat feléd?:) nem tudhatod, úgy hogy hajrá! Tessék ráírni a leányzóra

L/23

2016. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ráveszem magam! :)
2016. jún. 8. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba, majd pár év múlva érettebb lányoknál próbálkozzál. Most 7.-es lány nem fog életre szóló kapcsolatban veled maradni. Úgy is neki is új suli jönne, stb. Nem maradna meg melletted. 90%.
2016. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!