Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy táborban láttam meg a fiút, nagyon megtetszett és a barátnőm megkérdezte az egyik osztálytársát, h mi a neve a fiúnak, ő meg is mondta.Amikor hazaértünk a táborból, ráirtam Facebook-on és nagyon kedves volt velem, jót beszéltünk aztán pár nap múlva is irogattunk egymással de aztán ez abba maradt.Pedig nagyon megkedveltem.De el szeretném mostmár felejteni.Meg időközben két lány osztálytársam is rákattant, akiket nagyon nem bírok, és nagyon zavar h mostanában egy nap nem telik el úgy, hogy ne említsék meg.Ez mellett pedig sok hülyeséget összehordanak.Pl. h járnak a fiúval meg csokolóztak vele(ez kiderült h nem igaz).És nemrég a fiúnak barátnője lett, és ez rosszul esik, mert nagyon tetszik.Nem tudom,hogy felejtsem el...és ráadásul nem messze lakik tőlem .(a tábor után már láttam egypárszor)Vagy még reménykedjek, h egyszer majd észrevesz?!:D

2016. jún. 4. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 13/L, ő 14/F.
2016. jún. 4. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A két osztálytársaddal ne foglalkozz, ők had magyarázzanak. De az, hogy a fiúnak barátnője van, már nyilván gond. Mármint, ne ragadj le nála, hisz ő most is mással jár, szóval nyugodtan lépj tovább, de közben meg ha pl. szakít a mostani barátnőjével akkor még lehet, hogy te is szóba fogsz jönni. Úgyhogy ne keseredj el, mert még bármi lehet, nem is nagyon tudnád elfelejteni (írtad, hogy közel lakik és szoktad látni) de ne is reménykedj annyira, mert az csak tönkretenne. Élj tovább és járj nyitott szemmel.
2016. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, megpróbálom megfogadni a tanácsodat, de nem könnyű elfelejteni, mert ő az 1. fiú aki ennyire megtetszett és érdekel:D de azért nagyon köszönöm 
2016. jún. 4. 23:23
 4/5 Szöszi_55 ***** válasza:
100%
Hát ha télleg komolyan gondolod ezt az egészet,akkor azt tanácsolom hogy felejtsd el bárhogyan is őt! Egy az, hogy még csak 13vagy és még nem kell ilyennel törődnöd. Most még élvezd ki az életed! Kettő..ha nem mondasz le róla egy könnyen,akkor kesőbbiekben rosszabb lesz. Gondolj bele,hogy lehet ha majd nem lesz barátnője akkor téged választhat következőnek,de az is lehet hogy nem. Én is így rontottam el 5évemet..szintén 13voltam ugyan ez a helyzet volt nálam is.(ha fog akarni megkeres ha meg nem,akkor nincs értelme egésznek) Szóval éld az életed! Fiatal vagy még...ne foglalkozz ilyenekkel.(bocs a helyesírásért telón vagyok)
2016. jún. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszönöm a válaszodat!:)
2016. jún. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!