Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tökéletes lányt keresem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes lányt keresem, merre találom?

Figyelt kérdés

Mosson, főzzön, takarítson, legyen megértő, aranyos, játékos, bolondos, okos, vicces, mosolygós, optimista, empatikus, ágyban néha kicsit vad, mozgékony, sportos 170 cm körül, legyen vékony formás alakja, kerek-feszes feneke, és természetes szép arca:3 Lehetőleg 18-19 év körüli legyen, szeressen vadulni a való életben is, de lehessen vele nyugodtan is ellenni:D És nem utolsó sorban legyen hűséges:D


Ha valamit kihagytam még írom:D


2016. jún. 11. 15:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Milyen idegesek lettek a lányok:D Na de komolyra fordítva a szót. Egyből megvillant, hogy a lányok nagy értéknek találják a pénzt:D Cserébe a jó dolgokért legyen pénz:D Ha sok pénzem van miért kéne értenem azokhoz a dolgokhoz? Kigyúrt felsőtestem az van(bár én ezt nem találom nagy értéknek, nagy részét fizikai munkából szedtem fel), 19 éves vagyok, de vannak nagy terveim a jövőre nézve, amihez már megkerestem a kezdőtőkét, amiért megdolgoztam, sokat olvasok, sportolok, belelátok az emberekbe(egyszerűen tudom mikor mire gondolnak), és hihetetlenül szerény tudok lenni a való életben. Emellett van egy hobbim amiben 100-ak előtt szoktam szerepelni néha, és ez is nőhet még tovább. Lányok szerint jól nézek ki és vicces vagyok. Senkivel sem vagyok lekezelő(aki nem érdemli ki), mindenkire egyenlőként tekintek, és nem szeretem ha valaki többnek tartja magát másoknál. Szerintem függetlenül attól, hogy ki mit ért el, hol jár az életben, mindenki ugyanannyit ér. Viszont párválasztásban tényleg nagyon válogatós vagyok, és nem azért mert azt hiszem, hogy én ezt érdemlem, hanem mert maximalista vagyok. De hűséges is vagyok, soha senkit nem csaltam meg. Imádok szórakozni és emberek között lenni:D Igazából ez csak egy álomnő, egy megtestesült Aphrodité akit leírtam, tisztában vagyok vele, hogy ilyen nem létezik, vagy ha mégis, akkor sem:D
2016. jún. 11. 17:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ilyen elvárásokat támasztani a lányok elé, persze legyenek, de ne ez alapján keress ember. Mindenki változik folyamatosan, olyat keress/találj akivel jól eltudsz lenni és a többi majd kialakul.


Nálam egyébként ami bevált dolog, nem keresem őket mindenáron, hanem ahogy jön az élet és ez most nem ilyen yolo szöveg, de a legcsodálatosabb lányokat akiket megismertem egyiket sem kerestem, hanem valahogy így összehozott minket az élet.

2016. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!