Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tökéletes Házasság című...

Tökéletes Házasság című könyv, spirituális élethez kapcsolódik. Ennek az íróját, vagy a könyvet hol találom meg ahol letölthetem?

Figyelt kérdés
Közeli ismerősöm fordult hozzám, hogy ezt a című könyvet olvassa a párja, titokban. Sajnos nem tudja meglesni a könyvet, mert a párja rejtegeti előle. De viszont azóta teljesen az ismerősöm ellen fordult, amióta olvassa. pl.: a könyv szerint az önmegtartóztatás rossz dolog; de mégsem sexelnek hetek óta, mert a párja azt vallja a sex és az orgazmus rossz dolog; mert a sexuális energiát felszabadító orgazmus a negatív-sátánista erőket vonza be helyette. Ezáltal a könyv írása ellenkezőjét csinálja... (ezt a részletet ő maga mondta meg.

2015. szept. 27. 22:11
 1/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
Tehát olvas egy könyvet, amit azért írtak, hogy helyrehozza a párkapcsolatokat, közben meg richtig az ellenkezőjét csinálja annak, ami le van benne írva... Hát ez nagyon beteg. Gondolom azért érdekel az a könyv mert segíteni akarsz az ismerősödnek megfejteni, hogy milyen zagyvaságokat olvas össze a párja... Viszont szerintem nem a könyv hibája, hanem a párjáé. Tehát aki azt vallja hogy a szex rossz, az beteg. Biztosan volt valami, ami ezt kiváltotta belőle, de ez akkor sem normális. Szerintem inkább pszichológust kéne felkeresni, mint azt a könyvet, de ha mindenáron meg akarod tudni mi van benne... Hát letölteni nem tudom hol lehet, viszont a Széchenyi könyvtárban biztosan megtalálod. A főkönyvtáros egy autista manus, állítólag szinte az összes könyvről tudja hogy hol van, ő a te embered. Biztos bele fog kerülni egy pénzbe, hiszen a kölcsönzésből élnek, de annyit szerintem megér a dolog.
2015. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez lenne az?

[link]


Fura könyvnek néz ki. De már az is fura, hogy ilyen könyvet olvas és nem beszélget erről a házastársával.

2015. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Itt le is tölthető, ha ez az

2015. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!