Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok és tetszik egy fiu! Nem tudom neki bejövök-e de több mint valószínű, hogy a testalkatom miatt nem tetszek neki! Próbáltam fogyókurázni és fogyókurázok is de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri egy fiuért felvállalni valamit? Nem tudom mit tegyek!

2016. jún. 12. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mit akarsz te felvállalni?
2016. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne egy fiú miatt fogyj le hanem a saját egészséged miatt.

A fogyókúra meg hülyeség. Kezdj el sportolni és egészségesebben étkezni.

2016. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne a fiúért tedd hanem magadért :D
2016. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri! Én is fogyóztam, mert tetszett egy srác. Elküldött a francba, de legalább fogytam és örülök ennek! A testem az enyém, és jobban érzem magam. A srácnak nem kellettem (nem a súly miatt amúgy), az meg legyen az ő vesztesége.
2016. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondhatni mindketten veszítettetek valamit? :D:D
2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vélem ha fogyni akarsz ne 1 fiú miatt tedd ha nem magadért. (amúgy megjegyzem vannak akik a telt lányokat szeretik)


"Menj,küzdj az álmodért,

Minden vágyadért,mi benned él.

Győztes lesz a harc,

Ha nincs több hátraarc,

Végül majd tiéd,miért szívből küzdenél."(Hooligans - Küzdj az álmodért)

2016. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egy fiú miatt járok le futni, nagyon jó motiváció :D csak az a különbség, hogy ő akar engem "meghódítani", de én még nem érzem magam elég jónak hozzá
2016. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!