Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kilátástalan a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kilátástalan a helyzet?

Figyelt kérdés

szögezzük le: egyáltalán nem vagyok olyan lány, aki az érzelmeit kimutassa, pláne nem a "kiszemelt" fiú felé. most mégis úgy adódott, hogy rövid ismerettség után, és kábé egy hónap elteltével ráírtam a fiúra. BORZALMAS VOLT! Egy kérdéssel/témával/okkal írtam rá, tehát nem is tudta teljesen leszűrni, hogy bejön nekem. De mindenre egyszavas választ adott, nekem nagyon elutasítónak tűnt (itt megjegyezném: az egyik közös ismerős azt mondta, csak belebeszélem, és fb-on a srác amúgy sem valami bőbeszédű). Szóval nem is írtunk sokat (az össz beszélgetésünknek kb. 80%-ban én beszéltem...). Errefel egy hétre rá a szomszéd osztályból a csaj kérdi, hogy na, mi a helyzet a sráccal? én persze először ledöbbentem, de gyorsan kapcsolatam, s mondtam, hogy semmi, egyszer találkoztunk, de nem ismerem azon túl - és ez persze mind igaz is volt. Aztán megkérdeztem tőle, hogy mégis miért kérdi, és akkor csak annyit mondott, hogy hát a sráccal írt, és ő mondta el, hogy ráírtam... És az a közös ismerősünk a sráccal (kb csak ő tud mélyebben a dologról), mondta, hogy hát ja, a csávesz annyira lepcsesszájú, hogy már kábé a fél sulija tudja (nem egy suliba járunk). Gondolom túlzott, de biztos "pár" embernek elmondta a srác, hogy írtunk. DE MIÉRT??? Most mit csináljak? Kimagyarázhatom magam, hogy csak ezt meg azt akartam megtudni a fiútól, de vagy elhiszik vagy nem. Még lehet esélyem a fiúnál? Vagy akkora nagy egónak hiszi magát, hogy azért mondta el mindenkinek, mert szivatni akar?

Amúgy meg senki felé nem szoktam kimutatni az érzéseimet, így ez a ráírás nálam nagyon nagy dolog volt...



2016. máj. 27. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

„Aranyos” ez az aggódásod :D.. Legalább te ki tudod fejezni, ha akarod :P.. Valószínűleg, csak fel akar vágni vele, hogy ráírtál és kínos helyzetbe hozni.. Én sose beszélem meg senkivel, hogy kivel beszélek, mert az én dolgom, habár fb-on nem igen beszélek nah de mindegy.. Szerintem csak cukkolni akar :/.

17F

2016. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Te nézed őt annyira beképzelt egónak, azzal a indítással: "ráírtam a fiúra.. BORZALAMAS volt".. Egyszer nézz magadba aranyom, mert nagyon úgy jön ki, hogy annyira jó bigének hiszed magad, hogy te nem kell kezdeményezz?
2016. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

épp az, hogy nem érzem magamat túl jónak hozzá. ő olyan menő fiú, ezért is zavar, hogy mindenkinek elmondja, és most a többi menő barátjával kicsámcsognak...

és azért írtam, hogy borzalmas volt, mert egyszer az életben írok rá valakire komolyabb szándékkal, egyszer határozom el, hogy na most lépek, és erre ez van.

sajnos - vagy nem sajnos - épp, hogy nem tartom magam olyan jónak, és ezért félek.

2016. máj. 27. 19:03
 4/15 anonim ***** válasza:
őő oké?
2016. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
?
2016. máj. 27. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? :O
2016. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én 15,5
2016. máj. 27. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból kérdezek mégegy dolgot :D van-e fiú ideálod? Vagy ez a srác miért olyan "menő"?
2016. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fiú ideálom konkrétan nincs. Ha tetszik, tetszik. (De a nálam magasabb vékony fiúkat mindig előnyben részesítem valamiért)

Róla nem tudtam, hogy ennyire menő, tehát a találkozásunk előtt nem nagyon hallottam róla. Akkor megfogott az egész éne, és utána jöttem rá, hogy milyen ismert...

2016. máj. 27. 19:14
 10/15 A kérdező kommentje:
aki még kérdezni akar, és tud tanáccsal szolgálni, az nyugodtan írjon privit :D
2016. máj. 27. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!