Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Figyeljetek fiuk vagy lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeljetek fiuk vagy lanyok akik hasznaljatok eszt az oldalt! nekem az a kerdesem hogy hogy szolitsak meg egy lany?

Figyelt kérdés
szoval az a baj hogy senki se akar velem jarni mert.... nem tom 16 eves vagyok es 1 70 magas es 70 75 kg kozt es akibe beleszeretek es nem jonn osze aszt nem tom elfelejteni eveken keresztul! nekem tenyleg nem kell senki csak egy lany az eletembe aki ugy szszeret ahogy vagyok. koszonom a valaszokat

2016. jún. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tetszel nekik külsőre arra nem gondoltál? Egyébként meg csak oda mész bemutatkozol és elmondod neki mi célból mentél oda hozzá, légy kedves,aranyos,vicces, és csak önmagadat add.
2016. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem az is taszít, ha valaki nem tud helyesen írni, ha pl. chatelünk. Szóval gyúrj egy kicsit még a helyesírásra is, 16 évesen szégyen így írni.
2016. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem jó, ha sokáig rágódsz valaki olyanon, aki már nem aktuális, mert akkor gyakran azt keresed a következő jelöltekben, ami tetszett az előzőben. Amúgy pedig csak akkor kell egy jó nagy levegőt venni, amikor megszólítod a lányt, utána ha minden rendben, gördülékenyen fog menni a beszélgetés. A lányok szeretik, ha valaki van elég tökös ahhoz, hogy odamenjen hozzájuk, max nem jön össze, de akkor is legalább volt elég bátorságod megpróbálni, és később könnyebb lesz más lányokhoz odamenni. Akkor próbálkozz, amikor egyedül van, de látszik, hogy nem éppen rohan valahova, így ha ő is vevő rád, időt fog szakítani arra, hogy váltsatok pár szót. Különben legyél olyan, mintha egy régi ismerősöddel beszélgetnél, mert később úgyis ezt az oldaladat fogja ismerni.
2016. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!