Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok Justin Biebert hallgato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Justin Biebert hallgatok, és fan vagyok vélemény? 17/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Ásd el magad, de jó mélyre.. Nagyon nagyon mélyre... Annyira mélyre, hogy ha hallgatod ne szűrődjön ki és ne mérgezze a normális emberek hallását.
2016. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Hát én erre csak azt mondom, hogy nem vagy méltó arra a "/F"-re az életkorod mögött.


De remélem ez csak egy szokásos trollkérdés.

2016. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem szeretnélek megismerni páwagyerek... Furának gondolom, hogy valaki 17f és jbt nyomat. De nincs jogom elítélni a zenei ízlésed miatt, felőlem azt hallgatsz amit akarsz
2016. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem, csak nekem ne kelljen.
2016. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
BUUUUUUUUUUZI
2016. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Kizáró ok Justin Bieber.

Menj és kapard össze a maradék férfiasságodat.

2016. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj. És ezt nem azért mondom, mert lány vagyok hanem azért mert Justin Bieber is egy ember, egy ember, aki sokat dolgozott azért, hogy oda jusson ahol most van. Aki pedig lenézi, annak is biztosan van egy olyan ismerőse akit sokan nem szeretnek. Ilyen az élet, nem lehet mindenki egyforma, ettől leszel egyedi.
2016. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az hogy egy 12 éves kislányé a zenei ízlésed, aki nem tudja, mi az a színvonal.


Vagy kamuzol, mert akarsz egy jó kis hajtépést.

2016. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz!🙌Magam is ismerek nem csak egy vagy két fiút aki csípi Justin-t,vagy egyenesen a példaképe😂Persze ez azoknak akik homokosnak tartják Bieber-t, zavaró.Én lány vagyok és én is fanja vagyok.
2016. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell oltogatni,Mindenkinek ugyanolyan joga van azt szeretni,amit szeret.Ha nem ítéli el popot hallgatót aki rockot hallgat.Ha nem ítél el egy rocker a metálos,és sorolhatnám.

Mindenki szabadon szeretheti amit élvez,ettől szép a világ hogy mindenki más.

2016. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!