Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szerényebb, nem túl bátor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerényebb, nem túl bátor srác hogy tudna lányokkal ismerkedni? Hallottam már olyat hogy csak odamész pl. :utcán és beszélsz vele pár szót de én nem merném megtenni. Valami jó tanács nincs kéne ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.. HA tudnám én elmondanám, de saját tapasztalatból mondom, ha egy lány lépne, akkor se mernék semmit se csinálni, szóval nem tudom :O..

Ha egy lány oda menne hozzád, akkor mit csinálnál?

2016. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neten probaltad? ha mar valosagba nem mered..jobb otletem nincs :/

vagy majd kialakul,vagy vmivel szerezz batorsagot. sok hozzad hasonlo van de ok sem adtak fel es biztosan nekik is lett baratnojuk.

probalj kilepni a komfort zonadbol mast nem igen tehetsz

2016. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha odamenne hozzám beszélgetnék vele... Nem vagyok egy nagyon kezdeményező :D
2016. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!