Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen az elso lepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az elso lepes reszemrol? Tetszik egy fiu es ugy tunik, hogy en is neki. De eleg visszahuzodo vagyok es ezt a legtobb fiu bekepzeltsegnek veszi. O sem egy bator oroszlan. Szoval minnel hamarabb kene par tanacs, mert nem akarom elvesziteni.

Figyelt kérdés
Mellesleg az mondta a multkor hogy hasonlitok Szabo Zsofiara a Joban Rosszbanbol...Vajon ezt boknak szanta?(A barataim szerint IGEN)
2010. máj. 7. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? Az első lépés az legyen, h odalépsz mondjuk.

Fogalmam sincs kiről beszélsz, nem nézek ilyen idióta agyzsibbasztásokat, Te is jobban tennéd, ha saját életet élnél és nem mások kitalált problémáin nyünnyögsz.

2010. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mien masok kitalalt problemai?Ez a sajatom...
2010. máj. 7. 19:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Naponta tobbszor is beszelunk,mivel az osztalytarsam es mogottem ull:D
2010. máj. 7. 19:38
 4/9 A kérdező kommentje:
kerlek segitsetek...
2010. máj. 7. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy bejösz neki de lehet az is h szép vagy és azért bókol h egy szép csajt meg kapjon 16/L
2010. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha ilyen tutyimutyi, hogy nem mer egy lánnyal beszélgetni, kezdeményezz te.

szerintem hozd fel hogy mennyi hasonlóság van bennetek,, (mindketten ilyenek vagytok, stb) vagy tudakold meg mit szeret, mit nem, vagy először vedd fel msnre, vagy kérd el a mobilszámát, egy két esti smstől biztos meglágyul a fiú szíve.

nálam is bevált, egy-két lánynak küldtem teljesen elolvadtak, biztos visszafelé is működik.

Sok sikert!

2010. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszy:)
2010. máj. 9. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
16:27 vagyok, ha kell valami emailben keress nyugodtan!
2010. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ez egy hülye kérdés!Beszélj vele te!Ha nem ér rá veled dumálni akk meg beszélj vele msnen vagy az smsek jó ötlet és próbálkozz!Hidd el össze fogtok jönni!Ha meg nem akkor bénák vagytok h ha te is tetszel neki és ő is tetszik neked és nem juttok semmire!
2010. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!