Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék hozzám hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hozzám hasonló lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Egy 17 éves fiú vagyok és eddig még nem találtam olyan lányt akik úgymond normálisak lennének. A legutóbbi barátnőm pl túlságosan gyerekes volt, sz_rt a tanulásra és túlbuzgó volt. Nekem az egyik jó pont egy lánynál, hogy fontos legyen neki a tanulás, hogy ezáltal jobb eredményeket tudjon elérni. Ne legyen túlságosan nagyszájú, de túlságosan visszahúzódó sem (bár jómagam is az vagyok). Lehessen vele komoly dolgokról is beszélni, ugyanakkor hülyéskedni is. A kinézete mindegy, mert vagy tetszik vagy nem. De azért ne legyen se túl kövér, se csontkollekció. Jobban szeretem az egészséges kinézetű lányokat. Ettől függetlenül nem zavar, ha van rajta pár kiló felesleg, mert ettől még lehet valaki szép. Nem azt mondom, hogyha túl kövér vagy túl sovány, akkor nem lehet szép, csak nekem az olyan testalkatú lányok alapból ki vannak zárva.


Magamról annyit, hogy mint említettem visszahúzódóbb vagyok. Alapból jobban érzem magam otthon, szeretek olvasni, rajzolni (állítólag van hozzá tehetségem), filmeket nézni, zenét hallgatni, nyelveket tanulni és utazgatni. Szeretem az állatokat és van egy nagyon édes golden retrieverem is :))

Szeretek amúgy kimozdulni is, de akkor is többnyire egyedül, nem mindig vágyom társaságra. Ha meg mégis, akkor hívok magammal valakit.

Több ember is mondta,hogy már az is plusz pontnak számít néhány lánynál, hogy félig portugál vagyok (apa részéről vagyok az). Nem is tudom.. Eddig csak negatív dolgok értek el hozzám és csak beszólogattak miatta.


A lényeg, hogy azt veszem észre, hogy a legtöbb lánynak aki a környezetemben van az a fontos, hogy bulizzon és lerészegedjen. Az osztályomban lévő lányok is olyanok, hogy a felük nem tud elmondani úgy egy mondatot, hogy ne legyen benne egy b+ vagy f...sz szó. Nagyon irritáló.

Szerintem annyira jóképű sem vagyok, mert tök átlagosan nézek ki, a származásomtól függetlenül.


Tudom, hogy még fiatal vagyok meg ilyenek és még van időm, nem vagyok elkésve semmivel csak félek, hogy nem nagyon fogok találni hozzám hasonló lányt.


2016. jún. 24. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Emberekkel?? Mert ők hasonlítanak rád nem?? Szerintem a Föld nevű bolygón nézz szét, de nem biztos, mert ezt is csak a netről szedtem!!

17F

2016. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem úgy ha magadat adod :) közhelynek hangzik de szerintem akkor csak találsz valakit. (egy lány akinek hasonló problémái vannak:)
2016. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek szurkoltál a magyar - portugál meccsen? :o :D amúgy küldessz képet? Tökre érdekel, hogy milyen egy félig portugál, félig magyar fiú :o 14/L
2016. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, igazából ez a környezettől függ, hogy milyen lányok vannak. Tavaly osztálykirándulásra egy táborba mentünk, ahova több csoport is jött különböző helyekről(13-14 évesek voltak). Általában a reggeli, ebéd, vacsora egy időpontba voltak és olyankor csak egymásra néztünk az osztálytársaimmal hogy milyen csúnyán beszéltek. Akkor az éjszakai kirandulasokon az összes állatot megijesztettek, mert ugy orditottak, sikitottak, hogy 3km-re hallattszodott, minden második szavuk csúnyaszo volt. Szerintem nagyon kevés lány van, aki hozzád hasonló lenne. Hajrá, biztos fogsz találni egy lányt:) L
2016. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. :D Én elég sok ilyen lányt ismerek szerencsére, jó páran a barátnőim, de azt vettem észre, hogy ők általában nem nagyvárosiak. Szerintem ha görcsösen próbálsz találni magadnak valakit, akkor nem fogsz, vagy legalábbis nem jót, úgyhogy ne keress, csak járj nyitott szemmel és hagyd megtörténni a dolgokat. :D (Nem azt mondom, hogy várd, amíg valamilyen csoda folytán az öledbe hullik egy ilyen lány, csak azt, hogy ne agyalj ezen nonstop.)

Egyébként kicsit átérzem a helyzeted, én pl. sokkal szívesebben járok buli helyett múzeumba (bár az előbbi is jól esik néha), szeretem a klasszikus zenét és irodalmat, de gondolom majd fősulin találkozom egy hasonló érdeklődési körű fiúval/férfivel, akkor sem leszek elkésve. Siettetni nem tudod a dolgot, nem is éri meg, jön, amikor jönnie kell. :)

2016. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

úgy látom hogy hasonló problémával küzdünk

az a különbség hogy nekem nem volt eddig barátnőm, de azokat akiket jelenleg ismerek se akarnám annak, ugyanazon indokok miatt amiket leírtál

csak annyit tudok mondani:

kitartás

2016. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!