Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós vagyok, de ha a...

Depressziós vagyok, de ha a jó oldalát nézzük legalább beismertem. Nagyon szeretnék megismerkedni egy független hozzám hasonló lánnyal!? 20/F

Figyelt kérdés

Szia :) Számomra már az is öröm, hogy vetted a fáradtságot és kattintottál:)

Tudom teljesen hülyén hangzik, egy lelki társat keresek, kivel kölcsönösen átléphetünk minden napi nehézségeinken, aki úgyszintén magányos,szomorú beszélgetésre és megértésre vágyik. Az illetővel szívesen felvenném a kapcsolatot akár hosszú távon is, tudom ,,Happy End" csak a filmekben létezik, de lehet hogy pont te vagy a megmentőm és én a tiéd.

UI: Az illetővel névvel/névtelenül vagy akár (Teasmspeak,Skype beszélgetésekben is részt vennék)

Egy 20 éves srác...



#magány #egyedüllét #depresszió #társkeresés #empátia #lelkitárs #megértő fél #kölcsönös segítségnyújtás
2015. ápr. 26. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ponthogy nem ilyen embert kéne keresned, akivel együtt kesereghettek, hanem inkább egy pozitív életvidám lányt, az vinne előbbre.
2015. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha benne vagy egy névtelen levelezésben akkor szívesen beszélgetek veled. 20 éves lány
2015. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ne tudom, hogy ez jó hír neked, vagy sem, de urvára nem vagy depressziós, akkor ugyanis nem lenne életkedved ismerkedni. Gondoltam szólok, mielőtt belehergeled magad az önsajnálatba. Egy kis tinis lehangoltság és "spleen" az lehet, de biztosan nem depressziós vagy.
2015. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Önsajnálatba? Ez egy picit erős nem gondolod?
2015. ápr. 26. 19:39
 5/11 3005 ***** válasza:
Péter te vagy az? (ha igen sok sikert)
2015. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 3005 ***** válasza:
De igen, van több profilja és mindig hasonló kérdéseket tesz ki, kíváncsi vagyok.
2015. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom kirol beszelsz, de nekem nincs tobb profilom ez az egyetlen egy van :)
2015. ápr. 27. 22:48
 8/11 3005 ***** válasza:
done
2015. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 3005 ***** válasza:
15%

BÖZSINÉÉÉÉÉÉÉNIIIIIIII

ITT A TYÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚK!!!

CSÓKOLOOOOOOOOOOOOOOOOOM

2015. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy boldog pár csak két boldog szingliből lesz.

És mégis mit csinálnátok együtt? Felvágnátok egymás ereit?

2015. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!