Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy skinheadnek, vagy hungaris...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy skinheadnek, vagy hungaristának tetszhet egy csinosabb öltözködésű lány? Mit gondoltok? Vagy csak lenézne?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik és hungarista. Kopasz, acél betkós cipő, terep naci, és a szokásos.

Én egy tök átlagos lány vagyok, hosszú szőke haj, kék szem vékony alkat, csinosabb öltözködés(nem kihívó meg semmi). Én is ugyanazokat a nézeteket osztom mint ő, csak én öltözködésileg nem mutatom.



2016. jún. 26. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Pont annyi esélyed van nála, mint bárki másnál, ez nem mérvadó.
2016. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
a rockereknek se csak rocker oltozeku partnere lehet, bar az igaz, hogy az a gyakoribb, hogy aki nagyon kifejezoen oltozkodik, az partnernek is olyat valaszt altaban . persze ettol meg lehet eselyed, de egyebkent ki akarna egy bakancsos , kopasz, acelbetkos , terepnacis hungaristaval osszejonni? szep peldany lehet. :)
2016. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyforma nezeteitek vannak,akkor hajra. Majd gyulolhettek mindent kozosen,meg idegesithetitek magatokat a melegfelvonulas alkalmabol:D
2016. jún. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt hungarista barátom, pedig szerintem a "csinosabb öltözködésű lány" kategóriába tartozom :)

Nem az öltözködésen múlik, ismerjétek meg egymást és akkor kiderül, mennyire passzoltok.

Nehéz ugyanolyan/hasonló gondolkodású embert találni, szóval grat, és sok szerencsét a pasihoz ;)

2016. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Mivel szokásom, hogy saját tapasztalat alapján szoktam bárkinek bármilyen tanácsot adni bármiről, ezért most is ez lesz:

A leírásban lévő első sorral, sikerült leírnod nem csak az illetőt, hanem engem is (kivéve, ha valójában ismerjük egymást, és én vagyok az). Na tehát: mindennek ellenére nem csak a hozzám hasonló nézetű és/vagy öltözködésű lányokra utazom. Ugyan gyakrabban látni velük, DE ez csak azért van, mert sokkal többet vagyok olyan társaságban, ahol az ilyen típusú lányok előfordulási aránya jelentősen magasabb. Mindezek ellenére ugyanolyan szinten van mind a két típusú lány: amilyet te leírtál és az ún. Skinhead lányok.

Tehát összefoglalva, a nézeteknek valamint az öltözködésnek SEMMI köze nincs ahhoz, hogy mennyi esélyed lenne nála. Megközelítőleg ugyanannyi, mint egy bármilyen másik embernél: amíg nem próbálod meg, addig nem fogod megtudni. Az meg külön plusz, hogy megegyeznek a nézeteitek.

2016. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RASH39 válasza:
0%
Ne említsd egy lapon a skinheadeket a hungaristákkal te nyilas tahó!Jó lenne ha utánanéznél annak,hogy mi vagy mielőtt hülyeségeket irkálsz bonilány!
2016. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy sk.hung szerint léteznek alacsonyabb rendű rasszok. Az ilyenek magukat mindig többre tarják és mindig másokat hibáztatnak a saját hibáik miatt. Egy elborult elmével nem szabad kezdeni. Ja hát most olvasom, hogy te is az vagy. Akkor ez szörnyű.
2017. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RASH39 válasza:
Jól mondod
2017. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!