Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem nagyon dundi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nagyon dundi lányként párt találni?

Figyelt kérdés

Sajnos betegség miatt nem igazán mennek le a kilók, viszont szeretnék már kapcsolatot, pasit :(

Állítólag kedves életvidám és aranyos vagyok, de a legtöbb korombeli pasit csak a külső érdekli...

Súlyom inkább nem szeretném leírni.

17L



2016. jún. 25. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze :D Én is egy vagyok azok közül, kiknek a duci sokkal jobban bejön, mint a vékony :)

17/ F

2016. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az izlése. :) Biztos van, akinek bejönnek a testesebb lányok.
2016. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sok fiú vár olyan lányra, mint te. Akiről sugárzik az optimizmus, az emberség, kedvesség...stb biztosra veszem, hogy jó ember vagy. Jelenleg az a teendőd, hogy próbálj a beső értékeidre koncentrálni, valakinek szemet fog szúrni, hogy ritka az ilyen ember.
2016. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze :) Szorítok!

1x/L

2016. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt osztálytársam nagyon husi, mégis van pasija.
2016. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Egy kicsit ki fog ábrándítani, amit írok, de szerintem fontos az őszinteség:

1. Sajnos nem csak rajtad múlik, hogy legyed pasid, bármennyire is akarod. Ismerek, és gondolom te is ismersz, sok olyan embert, aki tényleg megérett egy igazi párkapcsolatra és mindennél jobban vágyik rá, de mégsem jön össze neki. Ismerek több olyan döbbenetesen intelligens pasit, vagy épp hihetetlenül gyönyörű nőt, akiknek még soha nem jött össze egy rendes kapcsolat sem. Ez bizony, ahogy mondani szokás, kettőn áll.

2. Az élet egy szépségverseny, ez evolúciós tény (aki akar hosszabb magyarázatot írjon privit, szakavatott vagyok). De ne keserítsen ez el, mert az benne a szép, hogy nem mindenkinek ugyanaz az ideálja. Nem akar mindenki vékony, vagy épp csak átlagos lányokkal együtt lenni. Így léteznek azok, akiknek igenis a dundi lányok jönnek be.

3. Mi, akik szeretjük a dundi lányokat (igen én is közéjük tartozom :) ), sajnos nagyon kevesen vagyunk. Lehet, hogy itt a GYK-n, többen felszólalnának ez ellen, de ami azt illeti, most már sokéves tapasztalat után azt mondom, hogy nem vagyunk túl sokan. Viszont megőrülünk értetek :P

De a lényeg az, hogy mégiscsak itt vagyunk és arról álmodunk, hogy egy dundi lánnyal legyünk együtt.


Végső biztatás:

egy nap, talán holnap, talán csak évek múlva, de eljön az idő, amikor a belső értékek sokkal fontosabbakká válnak, mint a külsőségek. Sajnos mindig is fontos lesz a külső, de az értelmesebb pasik inkább arra koncentrálnak, hogy milyen kisugárzásod van. Nincs annál szexisebb, mint egy nő, aki szereti a testét. Azt mi is jobban szeretjük :P De tényleg, ma nagyon sok a testképzavaros, üres liba. Szerintem már az a 3 dolog, amit leírtál magadról, önmagában különlegessé tud tenni. Szeretetre méltóvá.

19/F

Ui.: a legtöbb korodbeli pasi: a, éretlen b, nem meri bevallani, hogy tetszik c, a maradék mivel sosem éri el azt a bizonyos szellemi szintet, talán meg sem érdemelnek téged :D

Jah és bocsi, hogy ilyen sokat írtam. :D

2016. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem neked is reális esélyed van egy kapcsolatra. Pl. én kifejezetten szeretem az életvidám lányokat és a testsúly sem hátrány. :)

17/F

2016. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

"de a legtöbb korombeli pasit csak a külső érdekli... "

Nem kéne kis takonnyal szóba sem állnod!

2016. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van.

20f

2016. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze , hogy van ! Mamám szomszédjában van egy nagyon duci csaj és még szegényke bűn ronda is és mégis talált pasit. Sőt már gyerekük is van . Meg van sok duci meg nagyon duci osztálytársam nekik is van. Az egyiknek már 4 éve van és már az esküvőt tervezik .
2016. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!