Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki, ha 19 évesen nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 19 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

nemsokára 20 leszek, de még nemvolt barátnőm, nemigazán találok olyan lányt, akivel jól kijönnék, aki megbízható, na és persze szingli is :D

nem vagyok bulizós típus, ezért nehezebben is ismerkedem

a mai 2-3 hetes díszkapcsolatoknak meg nemsok értelmét látom, inkább hosszabb távra szeretnék inkább egy lányt találni

esetleg valami tipp? :D



2016. jún. 27. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben simán felmennék egy társkereső oldalra.Ha más nem akkor is vicces szerintem
2016. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na én meg 38 éves férfi vagyok. Nekem sem volt soha barátnőm. Ráadásul szűz is vagyok! Soha egy nővel se feküdtem le! Ha te 19 évesen cikinek tartod, akkor én mit szóljak dupla (38 év) annyi idősen? De ha konkrét választ vársz tőlem. Akkor én azt válaszolom, hogy nem kell el kapkodni! És nem kell vele sietni sem!
2016. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem se ciki,ha találsz majd egy normális lányt,biztosan értékelni fogja,hogy nem voltál fűvel fával,mint a legtöbb srác. Szerintem ez inkább dícséretes. Majd találsz valakit, nem kell elsietned:)
2016. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem is csak kb 1 hétig volt párkapcsolatom dem érdekel ! Nem az a ciki h nem volt meg senkid vagy, vagy szűz vagy-e az a ciki ha 16-17 éves korban gyereket csinálsz egy idegenek vagy a barátnődnek.

Mellesleg beszerzel / továbbadsz nemi betegségeket na az a ciki nem az hogy vársz a szerelemre . 19f

2016. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem az, mert nekem 18 évesként se volt csak ilyen fing pár napos vagy pár hetes. Bár én kissé annak érzem, gondolom te is ezért írtad ki e kérdést, hogy megnyugtassanak. DE, én azt mondom, ne hülyítsd magad ilyen béna dumával, hogy vársz az igazira. Tapasztalatot kell szerezned a lányok terén, nem baj ha nem lesz hosszú életű, legalább okulsz belőle.

Csókolóztál már?

2016. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nemsűrűn :D

Nyilván jó volna tapasztalatot szerezni, de ezt nem egy olyan kapcsolatban szeretném, ahol látom hogy nem bírna többet pár hétnél.

2016. jún. 27. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, legalább nyalsz a fagyiból addig :)
2016. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány azt mondja, hogy "milyen dicséretes, hogy nem feküdtél le fűvel-fával, ez becsülendő", de ha valaki megkérdi tőle, hogy összejönne-e a sráccal, az esetek 100%-ában nem a válasz...kérdező, ne aggódj, találhatsz még normális lányt, én 20 éves srác vagyok, szintén szűz, de valamiért érzem, hogy valahol vár rám az igazi.
2016. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Nekem sem volt még egy kapcsolatom se,és nem is feküdtem le senkivel. Majd ha eljön az ideje. Én ugyan úgy vagyok ezzel mint te, csak lány kiadásban. :D

18/L

2016. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!