Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ciki, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki, hogy 19 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Valahogy még nem sikerült olyan lányt találnom akivel jól kijönnék és hasonló érdeklődési körünk lenne. Aki szóbajöhetett volna, az pedig sajnos foglalt volt.


Mekkora hátrány az egy lánynál, ha még "kezdő" vagyok ezen a téren?



2016. jún. 2. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

nekem se volt17/f

bár nagyon nem is találtam olyan elcseszet csajt mint én:'D

2016. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Stark2000 ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, tuti nem fog sokat számítani a véleményem, de szerintem nem. :D A "kezdő" dolog maximum udvarláskor lesz hátrány, de úgyis az érett személyiséged fogja meg, hisz 19 vagy. Ha még nem volt barátnőd, nem vagy előrébb, se hátrébb ezzel kapcsolatban. Esetleg szex téren tapasztalatlan vagy, de fiú létedre kétlem, hogy ez igaz lenne. :D
2016. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Barátként persze van 1-2 akivel nagyon jól kijövök, de mint írtam, sajnos lekéstem :/

Az mai "díszkapcsolatok" pedig valahogy sosem érdekeltek, hogy "csak úgy" legyen valakim.

2016. jún. 2. 15:04
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem zavarja őket, sőt nem is foglalkoznak vele, vagy még lehet hogy örülnek is neki. Persze ha az ilyen divatcicák érdekelnek, akkor ők ezt is divatszemmel nézik, és hát 10 évesen már divat nem szűznek lenni meg ilyenek, de ha normális csajhoz mész, az szerintem örülni fog ennek, vagy legalábbis nem fogja zavarni. Először is, ha jól csinálod a dolgokat, élvezi a veled eltöltött időt, akkor ugyan mit számítana neki? Ettől nem fog furábban nézni rád. A lényeg, hogy érezze jól magát melletted, szórakoztasd, stb, és eszébe se fog jutni ez a dolog.


20/f

2016. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez aranyos,nekem bejönnek azok a fiúk akiknek nem volt még előttem barátnőjük.Bár nekem se volt még sok párkapcsolatom,de én olyan fiúkra bukok akinek én vagyok az első barátnőjük.(: Cukiknak találom őket valami miatt.
2016. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy a divatcicák nagyon nem érdekelnek, aki pedig tényleg komolyan is gondolná, olyan lányból nagyon kevés van
2016. jún. 2. 15:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok divat cica utálok vásárolni nem követem nő létemre a divatot,számomra maga a pokol a vásárlás.(:
2016. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk az ismerkedés sem az erősségem, azért igyekszem :D

Normálisnak tartom magam, de valahogy nem jön össze :(

Nem vagyok egy felvágós, páwa, se nagyzoló barom aki megveszi a legszarabb BMW-t, csak hogy villogjon vele :D

Bár sokaknak az jön be..

2016. jún. 2. 15:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki és jó pont h komoly kapcsolatot keresel :) főleg mivel én meg lány létemre nem találok olyat aki komolyan gondolja,mindenki vagy a külsőre megy,vagy arra h minél előbb gerincrevágjon...persze van eszem és ha ilyenbe akadok lerázom de hát akkor is :/
2016. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem
2016. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!