Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek kezdeményezni. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, most egy tanfolyamra járunk, és egy gimibe. Már régóta nézegettem, de most volt alkalmam jobban megfigyelni.:D (tudom, gázúl hangzik) Nem merek lépni. Hogy neki tetszem e, azt nem tudom, valószínűleg nem. Én csendes, félénk, visszahúzodó lány vagyok. Már hétfőn elhatároztam hogy legalább rámosolygok és szemezni fogok vele. De amint megpróbálom nem megy. Ránézek majd elpillantok máshová. Bár tegnap 1x probáltam megtartani a tekintetem, de 2mp-nél az sem tartott sokáig. Én azt nem látom hogy ő érdeklődne irántam, annyit vettem eddig észre hogy párszor összetalálkozik a tekintetünk, de én azonnal elpillantok. Eddig nem akartam pasit, meg senkit, de most úgy érzem ez más. Ma amikor ő a folyosó egyik végén volt, én meg a másikon, mintha rámnézett volna, hirtelen ránéztem és pont mintha engem nézett volna, nem kaptam el a fejem, és ő sem. De pillanatok mulva is arra állt a feje, tehát nem engem nézett. Pedig úgy éreztem magam mint akivel elindul felfele a lift.:D Biztos voltam benne hogy engem nézett, de nem tudom eldönteni. Vagy amikor mentem be az osztályba, akkor is éreztem magamon valakinek a tekintetét. Vagy már lehet hogy megbolondultam.:D

Segítsetek, mit tegyek? Hogy nyissak felé? Én nem tudok idegenekhez odamenni és beszélgetni mert akkor lefagyok, és csak kínos csend lenne.


2016. jún. 28. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

De ari vagy :) Legközelebb,mikor egymásra néztek,ne kapd el a fejed és mosolyogj rá,ezt próbáld többször(ha tetszel neki ő ezek után majd biztos megszólít)

Legyél magabiztosabb,nyugodtan menj oda hozzá,kérdezd meg hogy van meg ilyenek.(ha nem fogadja jól,akkor legalább tudod,hogy nem kell foglalkozni vele)Sok sikert!

2016. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Oda mennék, de attól is félek hogy a többiek hogy fogadják,ő és egy barátja a nagyobbakkal szokott eggyütt lenni, én egy csajjal a többi osztálytársam pedig egy csapatban. (Nem vagyok velük jóban) És egyedül annyi ember közé odamnenni?:/

Mindig szokott köszönni (na jó 1x-2x nem köszönt) kedves srácnak tűnik, de leginkbáb akkor köszönt amikor a barátnőmmel vagyok, akiért meg döglenek mint a legyek a pasik. Bár arról hogy ő ráírt volna, nem tudok, azt hiszem nem. De mégcsak facebookon sem ismerősöm..

Lépnem kellene, ha bejelölöm és holnap próbálom elkapni a tekintetét akkor hátha leesik neki.

Most úgy érzem magam mint egy eszelős..:/ teljesen meghülyültem, folyton ő jár a fejemben...

2016. jún. 28. 19:52
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a tanfolyam csak 1 hétig tart, azután már semmi lehetőségem.
2016. jún. 28. 19:53
 4/16 anonim ***** válasza:

van egy társaság akik ilyen videókat csinálnak:

BigDawsTV - CRYING OVER REJECTION!!

https://www.youtube.com/watch?v=-GirLC1F-wo

Elutasítás miatt sírás


Könnyebb ha előtte látsz másokat, hogyan kell viselkedni

2016. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha tolakodónak fog találni ha próbálom felvenni a szemkontaktust? Vagy esetleg félreért? Azért sem merem megtenni mert hátha ri****cnak nézne, mert régebben megkaptam ezt a jelzőt sok más hasonlóval, amikor utoljára 6. Osztályban volt pasim, de azzal sem volt semmi komoly, és azóta 360°-ot változtam. De az még álltalánosban volt. Csak félek a véleményektől. Nem szoktam látni másokat csak így szemezgetni.
2016. jún. 28. 20:21
 6/16 Egyenes út ***** válasza:
Cuki vagy.
2016. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ma amikor jöttem haza suliból mögöttem jött. Én apró termet vagyok, nem siettem haza, ő mögöttem jött, hallottam ahogy sétál, majd egyszer elkezdett nagyon sietni és hirtelen átment a másik oldalra (park szerűség, van a jó út, meg van a roszabb út ahol néhány kocsi áll, járkálnak, munkások dolgoznak, inkbáb biciklisek szoktak ott menni. Ezenkívűl 1 utcában lakunk.) Mind végig láttam, mert csak egy régi korház van ott tehát nem egy másik utcába ment, csak a másik járdára. Nem értem. Aztán amikor ment haza párszor hátrapillantott. Érdekes.:DD

Percről percre idiótább vagyok, és nem birom ki hogy ne írjak ilyen hülyeségeket.xd

Tudnátok valamit tanácsolni hogy mikor vegyem fel vele a szemkontaktust? Órán biztos nem tudom, szünetekben pedig benn vannak az osztályban, csak néha jönnek ki. És hogy? Csak nézzem amig nem néz vissza?

2016. jún. 28. 20:38
 8/16 anonim ***** válasza:

legalább azt az egy videot nézd már meg. Pont azért csinálták, hogy az ilyen érzelmi amplitúdókat tudják kezelni az emberek.

De ha egy utcában laktok simán áthívhatod a belinkelt youtube csatornát nézni popcornnal. Ez angolul netflix and chill.

2016. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem.:) ne haragudj hogy nem írtam le, én annyit szűrtem le hogy sírni biztos nem fogok miatta.
2016. jún. 28. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Kezdesz ellenszenvesnek tűnni.

Lehet nem egyértelmű, a videóban a fiúk színészkedtek, de a lányok nem. Őket érdemes nézni. Kedvesek, nem csúfolják, csak akkor nevetik el, amikor kiderül, átverés volt.

Na te még a köszönésig se jutottál el.

2016. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!