Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak annak a fiúnak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak annak a fiúnak aki tetszik a szia után?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy milyen témát hozzak fel, csak látásból ismerem, a sulimba ár és nagyon népszerű, de már rászántam maga arra, hogy ráírok :) nem kérek olyan válaszokat, hogy miért mindig a népszerű fiúk...

2016. jún. 29. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdez meg tőle, hogy mennyit kell várni mire sorra kerülsz. Lehet ma már nem férsz bele.
2016. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hahaha marha vicces
2016. jún. 29. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmi vallomást.
2016. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ha egy szia után, nem tudsz mit írni...

Szerinted ennél, többre nem vitte az előtted lévő csaj, vagy az előtti stb stb stb.


De segítek.

- Mi jót csinálsz most? (Csak válaszol, ott a téma)

- Bocsi lehet hülye kérdés... Szeretted Bud Spencert (biztos ismeri, remélem te is, remek alap hogy hosszasan sztoriz)


Na de, én átlagos srác vagyok, de ha valaki egy szia után, nem tud érvelni miért keresett meg.... hát elég butának tartanám, már bocsi.

És nagyon kevés esélyét látnám annak hogy egy strigulánál több legyen.

Persze vannak értelmes, szép fiúk, akiknek mér erre sem kellenének az ilyen lányok.

2016. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!