Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire tartjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tartjátok furcsának, hihetetlennek, ha egy fiúnak a ducibb alkat tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fiúk többsége a vékonyabb alakot szereti, de nekem pl. a ducibb lányok jobban tetszenek. Hogy mit értek "ducibb" alatt: ez az alkat számomra kb. ideális:

[link]

de ennél vékonyabb és ducibb lányok is tetszettek már.


Mennyire fura vagy meglepő, ha egy fiúnak ilyen az ízlése? Teltebb lányként örültök neki?


18/F



2015. szept. 17. 11:11
 1/4 anonim válasza:
Nem furcsa, te ilyen vagy!
2015. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó dolog! :D Maradj ilyen!Végre,aki nem a csontot szereti!Így a ducibb lányok is mernek majd kezdeményezni nálad,ha megtudják.
2015. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem én nem tudnám kezelni. Nekem ez túl furcsa lenne...Nem ismerek senkit, akinek ilyen vagy ehhez hasonló lenne az ízlése. Nincsen vele semmi baj meg ez teljesen normális és ezt különben sem tudja az ember szabályozni, csak én eddig még nem találkoztam ilyennel. Persze, neten, például ezen az oldalon is olvastam ilyen kérdéseket meg az utcán is látok duci lányokat, akik a párjukkal sétálnak, de a környezetemben valahogy nincsen példa erre. Valamint inkább a huszonéves korosztályban. Ettől függetlenül nyilván, örülnék neki, ha tetszenék valakinek...ennek szerintem mindenki örül, de nem biztos, hogy rögtön elhinném vagy komolyan venném mert elsőre kicsit abszurdan hangzik. Én nagyon meglepődnék az biztos:)
2015. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furcsa?:) Mindenkinek más típus tetszik, és miért ne, neked ez jön be.:) Szerintem ez egy pozitív dolog, hogy nem hajtasz el valakit csak azért, mert kicsit teltebb; több ilyen fiú kellene.:)
2015. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!