Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! (vagy akár lányok is)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (vagy akár lányok is) Elmondanátok a véleményeteket? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kelleténél kicsit szőrösebb vagyok. EZ alapjáraton nem szokott zavarni, csak amikor megszolnak, hogy szőrös a karom, vagy a combom.A lábamat borotválom, ezzel nincs is baj, de a combomat nem, mert az hülyeség, kevesen szokták, mert nem normális. (az emberek azt is szokták tanácsolni, hogy ne is kezdjem el) Vannak akik a kezüket is borotválják, de ez is butaság, meg sokszor szúr is. A hasamon is van kis csíkban, nem olyan nagyon fekete, de azért észrevehető. Szerintetek ez mennyire vissza taszító? Azért az ilyen modellek is szőrtelenek. Lányok, szerintetek az megoldás lenne, ha legyantáztatnám néhányszor? Az elvileg ritkitja a szőrt. Utána jobb lenne? A válaszokat előre is köszönöm!

14/L



2016. jún. 29. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Felesleges le birotválni vagy gyantáztatni mert. csak annál erösebb és sötétebb minnél többsször csinálod és inkább ha téged zavar szőrtelenítő krémet vegyél de amugy meg még fiatal vagy és ez változhat mert nost még tull teng a hormon benned pár év és lehet hogy ez el fog múlni 18/L
2016. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia lany vagyok...en borotvalom a hasamon mert nekem ott latszik a legjobban....szerintem a labadnal probald ki a gyantat :) de a karodnal tenyleg hulyeseg lenne :D
2016. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ttlveres válasza:
100%
szerintem még fiatal vagy ehhez majd két év múlva amikor idősebb leszel akkor foglalkoz vele
2016. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus. :) Nézz el egyhez, ő szépen elmondja, mi is a teendő.


Sajnos én is hihetetlen rossz genetikával lettem megáldva. Has, fenék és társai, mindenhol vannak gondok, de kozmetikushoz járok. :)


16/L

2016. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavar, sötét a hajam, így nagyon látszik a combomon és a karomon is a szőr. Én epilálom, de amikor annyi idős voltam mint te, szőrtelenítő krémet használtam, próbáltam anyu epilátorával, de nem bírtam a fájdalmat.Szerintem is keress fel egy kozmetikust, ha nagyon zavar, Ő elmondja mit ajánl.
2016. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is és az összes, magára adó lány ismerősöm is borotváljuk az egész lábunkat, a combot is. Kezed, hasad ne borizd, de ha látszik és zavar, gyantázni lehet.
2016. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálkozom! :)
2016. jún. 29. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked ha téged zavar szed le ha meg nen hagyd úgy és sza*d le mások véleményét ja és szerintem annyit csinálj hogy a hasadat borotváld le és kész a többi szerintem felesleges. 14/F
2016. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!