Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet egy rocker fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy rocker fiút elcsábítani?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, hogy picit furán hangzik így ez a kérdés és olyan, mintha különbséget tennék rocker és nem rocker emberek között, de nekem ez bonyolult.. A srác két évvel idősebb nálam, nagyon aranyos, kisfiús, amitől egyszerűen eláll a szavam és..pfu. A gond az, hogy személyesen nem ismerem, soha nem beszéltem vele, de már a tanév kezdete óta megfogott a külseje és nagyon szeretném megismerni... A másik (még nagyobb probléma), hogy nem hiszem, hogy csak azért felfigyelne rám, mert ugyanazt a műfajt képviseljük. Igen, bennem is ott dobog az acélszív. Arra viszont nincs bátorságom, hogy odamenjek hozzá vagy bejelöljem Facebookon... Valami tanács esetleg? :/ Kérlek, normális válaszokat adjatok mert ez nekem fontos...

2016. jún. 29. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Hívd el a temetőbe :3

Keresd a társaságát.. Ha egyedül van mondjuk az tucán, akkor odamész és mondod: Hello, te is ebbe(iskolád neve) a suliba(iskolád neve) jársz igaz? Válasz:.... Te: Aham és elkezdesz érdeklödő kérdéseket feltenni például, hogy milyen zenéket szeret a leginkább..

2016. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
inkább engem csábíts el számomra a rock,örök,és elpusztíthatatlan :3 na meg a metál is
2016. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináld amit az első írt aztán beszélgess vele például arról hogy milyen bandákat szeretsz(a rocker fiúkat ez nagyon megtudja fogni),jelöld be Facebookon írj rá ott ilyesmi,aztán később úgyis beindul minden.
2016. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
gitárszólóval
2016. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Még mindig Ossian, Pokolgép a színvonal a tinirockereknél?

Nem azt mondom hogy gáz, de ha én tini koromba lett volna mondjuk egy Leander, vagy subscribe, Watch My Dying nem hiszem hogy asztali koccintós mellett az acélszívet énekeltem volna. XD

2016. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, ne haragudj, de egyáltalán nem arról volt szó, hogy ki milyen bandákat szeret :) és ha már írtad, akkor igen, szeretem az Ossiant és a Pokolgépet pont úgy, mint mondjuk a Leandert :)
2016. jún. 29. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom és a barátaim is mind rockerek, én azt tapasztaltam hogy szeretik a nőiesebb lányokat. De ne változz meg senki kedvéért ha alapból nem vagy az. Egyébként mindenki mást szeret, de náluk az intelligencia szerintem nagyon jó pont, legalábbis a páwákkal ellentétben erre is adnak. Amúgy én Facebookon írnék neki, hogy szimpatikus és szívesen megismerném.
2016. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az "elcsábítás" Szó annyira ri.bancos...... ezt tekintve inkább sehogy.

NEm a lányok dolga a kezdeményezés

2016. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jelöld be facebook-on.
2016. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fasz tudja, ember függő... Engem kannásborral tudnál "elcsábítani", no meg hallgass black metalt... :D
2016. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!