Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk szerintetek ez miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk szerintetek ez miert nem jo h lany rocker? (14/L)

Figyelt kérdés
Mar mondtak olyat is ram h emos vagyok meg sokakat zavar h rockot hallgatok/ animeket nezek es h emosok a barataim stb. Ezert fiukkal sosem volt szerencsem. Nem hinnem h olyan ronda volnek teljesen atlagos vagyok. De valamiert mindegyik fiut mintha taszitanam. Nem tetszik nekik a zenem a hajam a stilusom. A baratnoim azt mondjak egy emos vagy hasonlo fiut kene osszeszednem de olyanokat meg alig ha talalok. Ha kell kep mutathatok privatba h szerintetek mi a baj velem. Kerlek adjatok minel tobb valaszt^^ koszonom (14L)

2016. márc. 10. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Van 1-2 rocker lányismerősöm, semmi bajom velük. Megnéznélek.
2016. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Küldhetsz képet, szívesen segítek:D

Szintén 14/L

2016. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Taszítónak zárkózottnak tartanak, annak ellenére, hogy nem vagy az.

Mosolyogj sokat, legyél nyitott más stílusok felé is. :)

15/l

2016. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha akarsz nekem is küldhetsz képet. Egyébként ebből ítélve nem vagy olyan rossz... Én is inkább rokkosabb vagyok. Bár emós nem de az meg egyik (mondjuk hogy) barátnőm.

Szóval ha akarod segítek.

2016. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Én 25 vagyok és középiskola óta rocker. Nem veled van a baj, nyugi:)

Dögös csaj vagyok, és a rockeres szerkókon belül a legnőiesebbeket hordom (pl. szegecses magassarkú). Mégis átnéznek rajtam a pasik egy nem rock rendezvényen (pedig diszkóban vissza is fogom az öltözködést populárisabbra..valamennyire)

Ezzel szemben rockmaratonon egész héten fiúk vesznek körbe, rocker közösségben mindenki szerelmes belém:D

Nekem az volt a szerencsém, hogy volt egy nagy törzshelyünk, ahol összegyűltek a rocker fiatalok, ahol népszerű voltam, ezért ha a más stílusok képviselői át is néztek rajtam, tudtam, hogy nem velem van a baj:)

A barátnőid jól beszélnek, nekem csak rocker pasim volt és a vőlegényem is rocker:)

2016. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondják a srácok hogy a rocker csajokkal az a bajuk hogy fiúsak... De például én szoknyás, csipkeruhás, nőies féle rocker csaj vagyok, engem szeretnek, nem csak a rocker fiúk, hanem mindenféle. De a barátnőm aki szerintem szebb nálam alapból vele nem foglalkoznak mert ő bő pulcsikban jár meg katonanadrágban, bakancsban. Fiús, és ez nem tetszik a fiúknak nyilván.
2016. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolak^^ (6/6-os en nem vahyok azert annyira fius szerintem pont ezen okbol >< de mondjuk szokat se viselek csak nagy ritkan '-' koszonom^^)
2016. márc. 10. 10:29
 8/24 anonim ***** válasza:
Megneznelek :D 15f
2016. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

szia!

16/lány vagyok és én is rockosabb stílusú. Írj privit, hátha tudok segíteni :)

2016. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Üdv! Sokan vagyunk fiúk, akik azért a gyöngédebb lányokat kedvelik. Nincs semmi bajom azzal, ha egy lány rockot hallgat (csak ne vigye túlzásba) vagy animeket néz (van egy haverom, aki elkezdett animeket nézni és falra mászok tőle, mert mindent elmesél belőle, de én egy szót nem értek a lényegből). A lényeg, hogy egyiket se vidd túlzásba.

És egy jó tanács: ne küldözgess képeket! Borzasztóan könnyű visszaélni az emberek bizalmával!

Sok sikert. Ha bármiben tudok segíteni, vagy csak dumálni szeretnél, írj privit.

2016. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!