Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogyan keltheti fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan keltheti fel bennetek az érdeklődést egy idegen fiú?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és rá szeretnék írni, de nem szokványosan. Már én unom azt ha valaki úgy próbál megismerni egy lányt, hogy "szia, mizu?". Én érdekes szeretnék lenni és már az első pillanatban rá szeretném ébreszteni a kiszemelt lányt, hogy én különleges vagyok. Félreértés ne essék, nem tartom magam valami különlegesnek csupán ki szeretnék tűnni a tömegből. Lányok, szerintetek ez jó ötlet? Örülnék ha elmondanátok a véleményeteket és a tippjeiteket. Köszönöm.

2016. jún. 30. 04:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de innen is sablonszöveget kaphatsz. -.-

Ha valamennyire ismersz egy lányt ,csak tudsz neki különlegeset írni. Ha ki akarsz tűnni találj ki saját dumát.

2016. jún. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Edo Tensei
2016. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
(lány vagyok) én például különlegesnek tartanám ha a barátnőim előtt oda jönne egy fiú és csak elmondaná hogy tetszek neki... ez mostanság elég ritka és minden lány egy ilyen normális fiúra vár aki nem fél kimutatni az érzéseit a barátai előtt se, hozzám is jönnek sírni hogy sétáltam az utcán kézenfogva és a srácnak ahogy felbukkant egy ismerőse rögtön elengedte a lány kezét és letagadott mindent ..
2016. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
bocs félreírtam : sétáltak *
2016. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
63%
Én lány vagyok, és szerintem önmagadat add. Én utálom, ha valaki másnak mutatja magát előttem, de közben tudom, hogy milyen. És ne ráírj, hanem szólítsd meg ( Ha fel akarod vonni a figyelmét). És nem muszáj rögtön azzal kezdeni, hogy " Szia tetszel nekem", hanem ismerkedjetek meg. És akkor kialakul egymásról egy kép. Remélem tudtam segíteni :)
2016. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!