Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz hogy 17 éves koromra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy 17 éves koromra még nem voltam discoba se semmilyen bulizóhelyekre és barátnőm sem volt még? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem nagyon szeretek discoba járni meg szórakzni sem,nem nagyon szeretem azt a társaságot se barátnőm se volt még meg ilyesmi nem azért mert ronda vagyok csak félek a lányoktól egyszerüen leblokkolok tőlük.Már ideje elgondolkoztam rajta hogy én ilyen maradok?Sosem lesz se barátnőm se semmi izgalmas az életembe vagy csak én vagyok igy vele mert a szüleim is küldenek a haverjaimmal discobab meg ilyesmi hogy kimozduljak ithonról és elég rossz érzés igy soloba tolni valahogy olyan rossz.Anyum multnap azt mondta hogy ideje elkezdeni valami társaságba járnom mert ha nem megyek sehovál ithol ülök akkor nem fogok tudni hozzászokni a nagy élethez,és azt is mondta hogy én a nyakukon fogok maradni szóval özvegy maradok meg ilyesmi de ezt csak hülyeségből mondta de azért nagyon rosszul eset és elgondolkodtam rajta.Szóval csak nekem vannak ilyen problémáim?Mert azzal nyugtatom magam hogy nem csak én vagyok igy vele.17/F

2016. febr. 28. 20:46
1 2
 1/11 Unpredictable ***** válasza:
nem feltetlenul discoba, de tarsasagba mindenkeppen kene menned,mert hatassal lesz a kovetkezo eveidre
2016. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, de én inkább a zenei ízlésem miatt nem szeretem a discot. Meg az ottani emberek, környezet se vonz. Szóval nyugi, nem vagy ezzel egyedül :)

15/l

2016. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Dehogy

2. 18 alatt úgy tudom szabály tiltja a diszkóba-menést.

3. Hát barátnőd se volt, hát nyugi már, lazíts, még csak 17 vagy, és ne feszengjél sose ezen, ha esetleg mondjuk még 3 éven belül nem lenne pl, vagy több, akkor se feszengjél, kérlek. Amúgy itt is vannak olyan kérdések, hogy pl 21 volt, mikor összejött az első párjával, tán már idősebbek is voltak, nyugi már, szerintem nem maradsz le semmiről, amit később ne lehetne pótolnod, hogyha már ennek érzed a hiányát; amúgy meg ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak, esetleg megszólnak, a te életed, miért kötnek bele, semmi közük hozzá, szóval ilyenekkel, hogy mi a gáz, szerintem nem kéne törődnöd. Tedd azt, ami jól esik, amíg nem átasz vele senkinek, azon határokon belül, és élvezd.

2016. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam még:) És nem is szeretnék menni:) Nem izgat a halálra leiszom magam és be**ok...téma:) 16/L
2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Egyenes út ***** válasza:

xD

Hogy lennél özvegy,amikor nem is lesz feleséged?Hmm?hahahah

2016. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Unpredictable ***** válasza:

5-ös:


Próbáltad már? néha pedig nem rossz, néha...

2016. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Max0007 ***** válasza:
Őszintén szólva igaz amit anyád mond. Én itt vagyok 25 évesen igaz volt már barátnőm de elég is volt. Nem szeretem a bulikat meg a tömeget és ez rányomja a bélyeget az ember életére. Nehéz kérdés. Gondolkodj rajta és menj el bulizni... vagy ne
2016. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Disco engem sem vonz, helyette ,ha van egy jó kis koncert oda elmegyek,még ha egyedül vagyok akkor is. Valahogy az emberek is normálisabbak, meg nincs annyi páwa se :D
2016. febr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kössz a választ mindenkinek ez megnyugtatott hogy csak nem én vagyok igy vele
2016. márc. 1. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!