Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék okos, kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék okos, kedves barátnőt találni magamnak?

Figyelt kérdés

17 éves, kb. 180 centi magas fiú vagyok. Egy budapesti (tanulmányi szempont alapján) elit suliba járok. Sosem volt még barátnőm, egyrészt ez frusztrál, másrészt magányos vagyok egyedül, így szeretnék egy társat. Fontos számomra, hogy intelligens, erkölcsös legyen (tehát ne az, aki átgázol mindenkin a céljai eléréséhez), min. 15 éves. Nyilván az is szükséges, hogy vonzónak találjam. Ha érdeklődik a közélet után, az nagy előny :)

A sulinkba vannak intelligens lányok, de az a probléma, hogy a fiú-lány arány valahol 2:1 körül lehet, így nehéz barátnőt találni. A másik problémám meg az, hogy ha egy lány bejön nekem, akkor túl könnyen beleesek.


Külsőm a 180 centim mellé nagyon sovány vagyok (eszem, meg minden, de iszonyatosan gyors az anyagcserém), az arcom mások véleménye szerint aránylag helyes, a testalkatomat is beleszámítva kb. átlagos kinézetű vagyok. Intelligens vagyok (ez most lehet, hogy nagyképűnek hangzik, de mások véleményére alapozom), érdekelnek a közéleti témák, politika, gazdaság, de többfókuszú vagyok, például a történelmet is szeretem, írni is szoktam.


Tudnátok segíteni?

Ha reménytelen eset, akkor írjátok meg nyugodtan, nem sértődöm meg :)



#barátnő;intelligens;társkeresés
2016. júl. 1. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes személyiség vagy, de arról,hogy hol találhatsz egy elvárásaidnak megfelelő barátnőt..fogalmam sincs. A gyakori kérdések példa gyanánt szóba se jöhet :'D .
2016. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elittárs.hu xD Na viccet félre téve, nagyon rendes gyereknek tűnsz, én kimondottan szeretem ha lehet valakivel ilyen dolgokról komolyan beszélgetni. Viszont a kérdésedre nem tudok válaszolni. De talán könyvtárban. :)
2016. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ha tápanyagban dús kaját nyomsz orrba-szájba, akkor nőnöd kellene, egyszerű matematika. Ezek szerint mégse eszel olyan sokat. Sokan hiszik magukról, hogy sokat esznek, közben nem eleget. Egyébként értelmesnek tűnsz, biztosan fogsz találni barátnőt előbb-utóbb.

18/F (NEM! meleg)

2016. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Haha #4 meleg:3
2016. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem! :3
2016. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne izélj, álompasi vagy. Ilyen szuper tulajdonságokkal (okos, helyes, vékony, magas satöbbi) tuti találsz magadnak valakit, csak nyitott szemmel járj. Ha téged nem érdekelnek a lányok, én mit szóljak? Nem vagyok se okos, se szép, se semmi. xD


15/L

2016. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Normális fiúnak tűnsz :D De abba ne higgy, hogy ezen az igen kifinomult oldalon hasonlóan intelligens és kedves lányt fogsz találni :D A legtöbb itteni ember IQ-ja nem haladja meg egy burgonyáét. Nem kell elkapkodni, ha nem keresed megszállottan, akkor talán hamarabb összehoz az élet valakivel ;) sok szerencsét :D
2016. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sportolj itt a nyár
2016. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyanott, ahol mindenki más. Az intelligens lányok is mennek szórakozni néha. Nézz körül a sulidban is, ne legyen kevés az önbizalmad, mit sem számít, hogy kevesebb a lány. Ott van tényleg a könyvtár, ha az intelligencia szintet rakod előre. Nyár van, ha esetleg mész valami diákmunkára ott is egyszerű ismerkedni :) Esetleg valami tábor vagy hasonló.

A soványság nem feltétlen hátrány, valakinek jól is mutat; hidd el, hogy egy intelligens lány nem is azt fogja nézni mennyire vagy kigyúrt vagy széles. A többit nem kell taglalnom.

17/L

2016. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!