Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol keressek ilyen barátnőt?...

Hol keressek ilyen barátnőt? 21/f Bp

Figyelt kérdés
Szerintetek hol találok olyan lányt, aki okos, szép, kedves és hűséges? Elvileg nem vagyok rossz parti, de ezt nem tudom bizonyítani, ha nem találok ilyen lányt :/

2015. jan. 27. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
[link] Valahol ott középtájt látok egyet!
2015. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyetem, szakkör, ismerősök ismerősei között,internet, hobbi,
2015. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1 tudnál mondani koordinátákat? nem találom :(

#2 az egyetemet épp befejeztem és az egész iskolában volt kb 20 lány, amíg én ott voltam (persze pont mire végzek, másik suliból keverik őket >( ), hobbijaim közül egy sem ismerkedős, ismerősök ismerősei? hogy? "józsi?! összehoznál egy randit azzal az ismerősöddel?" aztán meg ő csap le rá :D, internet... társkeresőn túl sok levelet kapnak a szép lányok és várják a lehengerlő megjelenést...

2015. jan. 27. 20:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Okos, szép lány van bőven. Akkor lesz hozzád kedves és hűséges, ha elvárásainak megfelelsz. Évezredek óta a legkönnyebben férfiak és nők táncos, zenés mulatságokon ismerkednek legkönnyebben, úgy hogy 1-2 italtól (de nem többtől, mert az már nem elegáns) egy kicsit ellazultak. Ehhez nem árt ha van benned annyi tökösség, hogy táncra merd kérni a neked tetsző csajt, egy kis tánctudás sokat segít a magabiztosságban. Ha nincs akkor irány egy tánctanfolyam, pl. salsa.
2015. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Engem eddig soha nem szedett fel senki szórakozóhelyen... Pedig nyitott voltam rá.

L

2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az a baj, ha én szórakozóhelyre megyek akkor valamit ünneplünk a haverokkal. (Ők jól leisszák magukat én meg megállok 2 sör után) egyszer voltam diszkóba, oda is egy lány rángatott el, de megfogadtam, hogy SOHA többet nem megyek. Nem nekem való az hogy "zajra" táncoljak, ráadásul ami fejek voltak ott... Tudtam volna osztogatni az éveket. :D
2015. jan. 27. 21:11
 7/22 A kérdező kommentje:
"táncoljak"?? bocs, rángatózzak! :D 3,5 óra gyötrelem :'( számoltam a másodperceket.
2015. jan. 27. 21:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl. elkezdenéd a latin táncokat tanulni (salsa, bachata), akkor két-három hónap alatt simán felszednél annyi tánctudást, amivel már általános szórakozóhelyeken villoghatnál, latin táncos bulikban is fokozatosan egyre jobban boldogulnál.


Salsa tanfolyamok első óráin kicsit a férfias viselkedésre is ráhangolnak, nem kell vinned csajt, órákon folyamatosan partnercsere van. Pl. lányok, srácok nézzetek mélyen egymás szemébe, mosolyogjatok, és ez megy mondjuk 1-2 körön keresztül úgy, hogy percenként partner cseréltek, vagy még azt is mondja az oktatótok hogy masszírozzad meg a lány hátát kicsit, vagy a lány tégedet :) És ahogy szeded fel a tánctudást, látod hogy a csajoknak is ez mennyire tetszik, folyamatosan nő az önbizalmad.


Nekem a salsa sokat segített a kikupálódásban, csóró műegyetemistaként, előtte reál szakos gimisként én is elég béna voltam csajoknál, kevés csaj volt a környezetemben, aztán fiatal jól kereső mérnökként eszembe jutott, hogy most már a csajozásban is sikeresebbnek kellene lennem, és akkor elkezdtem a latin táncokat. Elég jól bejött. :)


Kezdhet pl. itt:

[link]

9 ezer egy tánczabáló bérlet, amivel bármelyik, szintednek megfelelő órát látogathatod.

Folyamatosan vannak hétvégenként latin táncos bulik (jellemzően 1500 Ft egy belépő), hétköznap is még olcsóbban, szerveznek táncos wellness hétvégéket, sítáborokat, nyaralásokat, facebook csoportok is segítik az ismerkedést.


#4

2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet, látszik, hogy egy kollegától származik.:D Nyitott vagyok szinte mindenre, de azért megpróbálok nem egyedül menni :D
2015. jan. 27. 22:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy reagálnának rá, ha diszkóban nekiállnék a táncparkett közepén salsázni, miközben a táncpartnerem valami erotikus táncot lejt, esetleg twerkel.
2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!