Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek erről mi a veleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a veleményetek? (Lánnyal probáltam ismerkedni)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


2 hete felregisztráltam egy társkeresőre, mert miért ne, hátha megsimerek valami normális csajt. Találtam ott is egyet, szimpatikus volt bemutatkozó szövege, maga a lány is szép volt. Összeségeben egy értelmes szolid, szép lány volt. Elkezdtem vele levelezni, írtam neki, hogy szívesen megismerném jobban. Megadta a facebook elérhetőségét. Messengeren kezdünk el minden nap beszélgetni. Kértem tőle többször találkozót, de mindig közbe jött neki valami, és monda, hogy majd jövőhéten, mert most elfoglaltak a hetei,de benne van hogy talizunk. Mindig lelkesen írt, kérdezett, így gondoltam jó oké, várok, csak ráfog már érni.


Ma, csak úgy megkérdeztem tőle, hogy mikor volt kapcsolatban?


Erre írja, hogy épp abban van.

Tegnap jött össze valakivel.

Én meg kérdeztem, hogy nem kelett volna akkor nekem szólnia, hogy neki alakulóban van már vki? Mert hogy engem már így vagy 10 napja hiteget.

Erre írja, hogy honnan tudta volna hogy én mit akarok tőle?

(Társkeresőn írtam ugye rá)

Meg hogy amúgy semmi esélyem se lett volna nála.


Ti mit gondoltok erről?

Nekem ez elég rosszul esett.



2016. júl. 2. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
tipikus k**va aki 100 pasival beszel egyszerre és a leghelyesebbet/legközelebbit/legegyszerubbet elfogadja a többit emg elhajtja a rakba...csak nem gondolnak bele hogy ez amugy annak a 99 masiknak rohadtul faj...annak az egynek meg majd csak akkor amikor rajon hogy amugy a csaj egy k**va...
2016. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Komolyan gondoltad, hogy egy társkeresőn fogod megtalálni az igazit?

A csajra szerinted hányan írtak eddig? :D

Az a csaj aki társkereső keres pasit:

1. vagy bűnronda,

2. nincs önbizalma, depis sajnálkozós, felejtős muff

3. végletekig sérült valahol belű, azaz nem 100-as és nincs pasi aki elviselje.


A többit meg megvárja míg leszólítják. Azaz először személyesen lép kapcsolatba a pasival. Sanszos hogy inkább ez történt.


Fogd meg a tökeidet, menjél szórakozni, dobjál be egy pálinkát és menj vadászni. Rengeteg buli hely van nyáron ahol ott vannak a vadak, ha mellé lősz, keress másikat.

2016. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Mond 1"-es!

Te alapból ilyen hulye vagy? szerinted a pasik nem ezt teszik? hulye b"zi vagy

2016. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

3-as ne általánosíts! Az első se tette... (Ő egy személyre mondta, valószínűleg igaza is van)

Én például nem nagyon látok ilyen pasikat... (nyilván vannak, de nem többen/kevesebben mint a nők)

2016. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Hát 4-es! "Nem látsz ilyen pasikat" véleményem szerint megvakultál,vagy sötét vagy mint az univerzum
2016. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Pl viszony.hu-n több a nő mint a pasi.

Ez azért is érdekes mert társkeresőkön, meg pasikból van több. Nem általánosítunk. XD

2016. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zóna_pocok ***** válasza:
63%

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy csaj, aki csak ego noveles celjabol volt csak fent egy tarskereson.

The End.

2016. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azért ez elég bunkóság volt részéről.

Amúgy nekem is nagyon önbizalom hiányom van.

2016. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs önbizalom hiányom.
2016. júl. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!