Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan pasiŕól aki nem tud ismerkedni? Feladta hogy lesz barátnője, közel 30 éves

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Semmi, jól tette. Van élet ezen kívül is. biztos megtalálja amiben kiteljesedhet.


Én már 23 éves koromban eljutottam ide, azóta tök jó az életem, tele vagyok tervekkel a jövőre nézve.

2016. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Engem is mindig a nők szedtek fel.
2016. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy.
2016. máj. 26. 20:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyent. Kicsit kövérkés, rettentően önbizalom hiányos, de amúgy kedves, művelt, jól kereső férfi. 42 éves koráig nem volt senkije, aztán megismerkedett valakivel, megnősült. A nő nem egy szépség (sőt, inkább előnytelen külsejű) de jól elvannak, mégse egyedül fog megöregedni.

Talán a kérdésben szereplő férfi is talál idővel valakit. Lehet, azért nem jön össze neki a kapcsolat, mert túl szép nőket akar, akiknél nincs esélye. Később meg majd rájön, hogy a szépség nem minden.

2016. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, sokan nyalják, falják egymást, lógnak egymáson már kamasz korban, sokaknak, mint nekem is ez sose jött össze 35 vagyok. Mondjuk az ha van pénzed, "tarthatsz" egy igényes qvát, vagy feljárhatsz hozzá, de pénz nélkül az se megy.
2016. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem feladta,hanem jó így neki.

Sokaknak a párkapcsolat nyűg.

Én 47 éves pasi vagyok,és mindig akkor volt jó az életem,amikor nem volt barátnőm.Tudom élni az életemet,csinálni a munkámat,a hobbimat,nincs szükségem az itthoni cirkuszra,meg az állandó női nyavajgásra.

2016. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De szerrtne egy kapcsolatot csak nem kell senkinek.Inkább fel adta,nem jó így ee neki de nem tzd tenni semmit.
2016. máj. 29. 22:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy a nőket nem sokra tartjátok. Tisztelni kellene őket. Itt kezdődik a dolog. Jó nem érdemli meg mind a feltétel nélküli tiszteletet de azért az sem igaz hogy minden nő prostituált. A normális nők nem is fognak a szemetek előtt ugrálni. Nektek kell őket megtalálni. Aztán ha nincs nőtök akkor rátok akasztják a szintén nem normális emberek hogy homokosok vagytok. Kell ez nektek? Mi az hogy nem tud ismerkedni? Itt az internet ami egy olyan lehetőség amiért 20 vagy 30 éve még hálát adtak volna az emberek olyan lehetőséget ad az ismerkedésre és nőszerzésre. Ha beszéltek nyelveket akkor nem csak az amúgy sem szűkös magyar nőkínálatból válogathattok hanem más országokéból is. De ha kényelmesebb otthon ülni és siránkozni akkor legyen ti dolgotok. De akkor ne siránkozzatok.
2016. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tiszteltem őket de lenéztek, kinevettek, mert nekik igazi szexi, erős,macsó férfi kell. Életemben kb 7-8 nőre hajtottam, de egyik se adott esélyt.

Igen már lenézem a nőket többnyire, főleg a szépeket és a szexiseket. Mivel vékony alkatú vagyok egy teltebb lány is kinevetne, de egy vékony átlagos se akar vékony fiúval, aki átlagos, nincs jól kereső munkahelye, bnw-je, szüleivel él, szóval ők is lenéznek, akkor én se tudom szinte egyiket se tisztelni.

2016. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a szüleiddel élsz, tehát nem kell eltartanod magad, a fizetésed akár arra is fordíthatnád, hogy tanulj valamit, amivel esélyed van jobban keresni és esetleg bmw-t is venni. Bár ez utóbbi azért nem minden nőnél szempont. A maradékból meg elmehetnél edzeni, hogy elégedett legyél a testeddel és több önbizalmad legyen. Valóban nem nyerő a nőknél, ha egy férfi csak siránkozik, milyen rosszul mennek a dolgai, de eszébe sincs tenni ellene semmit.
2016. jún. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!