Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki mindig egyszer csak belém szeret aztán ki szeret belőlem aztán megint szeret megint nem.. és most ott állunk hogy megint nem szerelmet érez de ő is tudja hogy amúgy is újból megszeret majd. Nem tudja hogy mit akar és ez mikor fog végre változni? Kamaszok vagyunk igyhogy érthető. Csak én szeretem és így folyton megbánt. Szeretem a személyiségét pont ilyennek képzeltem el a "nagy ő-t". Ez most nagyon úgy hangzik hogy huuu csak azert irom ezt mert elvakit a rozsaszin kod de aztán most ez tenyleg nem igy van. Félek hogy felnő és kinövi ezt az egészet és én akkor már nem leszek vele vagy más elszedi előlem és nem is tudom van e értelme csak azt tudom hogy nagyon sok értéke van amit én keresek egy fiúban mindent megtaláltam benne. Ha elkell felejtenem hohyan tegyem? Mert csak ez az egy rossz tulajdonsága van számomra hogy hullámzó.. szerintetek?
2016. júl. 2. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
?
2016. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a "hullámzás" egyáltalán nem normális és veled szemben nem is fer. Te is tudod, hogy örökre nem fog az menni, hogy szeret, nem szeret. Ilyen nincs. A szerelem nem ez. Ha szeret akkor szeressen és mondja ezt meg, ha meg nem akkor ne is áltasson. Te pedig hagyd őt. Nem kell vele összeveszned ha barátnak jó, se elfelejteni, csak mondj le róla és keress mást.
2016. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!