Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nemmerek odamenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nemmerek odamenni egy lanyhoz? (ha meg odamerek akkor se merem felszedni/elhivni valahova)

Figyelt kérdés
szóval ha meg odamerek menni akkor meg olyan gyáva vagyok,hogy kérdezgetek hülyeségeket de nem merem elhivni ha meg kettesbe vagyok egy lannyal egy térben akkor meg nemmerek közeledni felé h. lesmároljam vagy rácsapjak a seggére mit tegyek?
2016. júl. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

"vagy rácsapjak a seggére"

Nos, szerintem örülj neki, hogy még nem merted, mert a csajok enyhén szólva nem nagyon csípik az ilyesmit.

2016. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zóna_pocok ***** válasza:
Sima onbizalomkerdes, nem taktika vagy trukk. Barmit mondhatunk, ha nem eleg magabiztos es nincs eleg onbizalmad, akkor semmi nem fog hasznalni.
2016. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélj ugy velük mint a haverokkal és ne az k gyen benned hogy hú ezek lányok most mit csináljak
2016. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy random rácsapj egy csaj seggére, nem bátorság kell, hanem egy nagy adag bunkóság/primitívség. Szóval NE csináld.

Amúgy nem kell rögtön megkérni a kezét... csak kezdj el vele beszélgetni, érd el, hogy elkezdd érdekelni... aztán már elkérheted pl. a számát vagy a fb-ját, beszélgettek, aztán mikor úgy érzed, elhívod randizni... majd jöhet a csók. Nem kell elsietni.

2016. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez ojan dolog h énis félnék :'D
2016. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj ne csapj ra egy random csaj seggére XDDD JO TANÁCS!! Menj oda dumálj vele ha partner a beszélgetésbe akkor hivd odébb cigizni vagy valmi(ez szórakozóhelyen vagy buliban) es elobb utóbb erzed majd mikor, és csókold meg igy gyengén és ha engedi ( vagyis ő is akarja) akkor lesmarolod sokaig vagy legalabbis picit hosszabban és lassan a farzsebebe rakod a kezed, tehat belecsusztatod ( nagyon jo erzes szerintem) es onnan mar megy minden ha minden igaz :D 15/f remelem segitettem
2016. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!