Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ismerek egyetlen normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerek egyetlen normális lányt sem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és egy olyan faluban élek Békés megyében, ahol nagyon kevesen laknak. A legtöbb ember aki itt lakik, az vagy felnőtt, vagy azon, kevés intelligenciával rendelkező fiatalkorúak közé tartozik, akik egész nap vagy bicikliket lopnak, vagy isznak és randalíroznak.

(Tudom , ez erős volt, de gondolom nem kell őket bemutatni)


A legközelebbi város is messze van, sőt, nem is nagyon szeretek a városba járkálni, mert egyszerűen nem tetszik a környék.


A baráti köröm kicsi, de legalább akiket barátaimnak vallok, azok rendesek is. Ilyen kis LAN-Partis csapat vagyunk :) Király a társaság, erre panasz nem lehet.


Hol kereshetnék olyan lányt, aki intelligens, lehet vele beszélgetni, és hasonló az érdeklődési körünk?


2016. júl. 15. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, ezen az oldalon nem fogsz találni.
2016. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szívesen beszélgetnék veled :)

14/l

2016. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha gondolod Nekem írhatsz, nem vagyok sem roma, sem bicikliket nem lopok.

16/l

2016. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!