Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal találkozni akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Eddig bőven elég volt számomra, hogy 3-4 hetente elmentem valahova szórakozni és ott jól éreztem magam pár lány társaságában de mostanában kicsit magányosnak érzem magam és ahol eddig ismerkedtem, nos azok a terepek nem a legmegfelelőbbek ilyen célra, én főleg tudom mert eddig én is irtóztam attól, hogy valaki komolyat akar de egy discoba vagy fesztre senki nem azért megy, hogy élete szerelmét megtalálja ha értitek mire gondolok. 16-17-18 éves lányok! ti hogy álltok ahhoz ha valaki először interneten kezd el veletek ismerkedni? Ez is járható út? A barátaim többnyire idősebbek tőlem és szerintük ez nagyon töketlenség, mármint facebookon ismerkedni, ott elkezdeni. Éppen ezért van bennem egy kis félsz ezzel kapcsolatban. Köszi hogy elolvastad! :D

17/f



2016. júl. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utcán :D
2016. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves lány még szóbajöhet?

Ha igen akkor írj kérlek priviben :)

2016. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy próbáld hogy itt ráirsz bárkire is.Járj el ottho ról sokat aztán valahol csak szerencséd lesz😊
2016. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy nagyon nagy csalódásom az internetes ismerkedéssel úgymond... szóval szerintem az azért jobban értékelhető, ha a srác élőben próbál közeledni nem az interneten :)

De persze ez lánytól függ... gondolom vannak olyan lányok akiknek "kényelmesebb" a Facebook-on ismerkedni.

Sok sikert :)

16/L

2016. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!