Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem így egy kapcsolatr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így egy kapcsolatra? Többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 9.-es. Eléggé magamnak való vagyok, nagy társaságban és olyanok között,akiket nem ismerek jól kicsit zárkózott és csendes. Nagyon szeretek a barátaimmal lenni a suliban, néha sulin kívül is találkozom velük, elmegyünk moziba vagy ilyesmi. Néha mégis jobban érzem magam egyedül otthon egy könyvvel és egy teával, mint egy hangos társaságban. Ebből kifolyólag sosem voltam buliban, nem is vonz egyáltalán az ivás és a cigi. Pedig úgy látom a legtöbb korombelit ezek foglalkoztatják. (Amit eléggé elítélek) Sosem volt barátom, és nem tudom, így lehet-e esélyem. Mert hogy nem találkozom új emberekkel. Az ismerkedéshez muszáj lenne szórakozóhelyekre járnom és az utcán bandáznom?

2016. júl. 19. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
butaság, így is lehet barátod :)
2016. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok :D

Habár én nem görcsölök azon, hogy vajon lesz-e barátom vagy nem, annyira azért nem érdekel..:D

2016. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, örökre magányos leszel, mert nekünk a buta lányok kellenek!!!
2016. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen voltam,éppen ezért az első barátommal 18 évesen jöttem össze. Nem baj ha ilyen vagy ugyan ilyen típusú sráccal fogsz össze jönni,mert nem egyedül csak szórakozó helyeken lehet ismerkedni. Nem vagy veszett ügy rád fog találni majd valamikor a szerelem :)
2016. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából én pont az ilyen típusú lányokat szeretem. Szerintem nehogy megváltozz, imádni fog majd az a srác aki megtalál, csak így kicsit ez időigényesebb mint azoknak akik 24/7 emberek között vannak, de szerintem megéri várni :)
2016. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság a srácok pont ilyen csajra vágynak. Nem az elkorcsosult (már boccs) mai kis tinipics@kra. Normális lány vagy, ez ritka. Nehogy megváltozz azért mert a mai generáció ezt követeli
2016. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!