Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem nőként olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nőként olyan kapcsolatra, ahol alárendelt szerepben vagyok, de nem egy nőverő idióta a férfi?

Figyelt kérdés

Elég erős sub hajlamaim vannak, és nem csak az ágyban igényelném, hanem magában a kapcsolatban is. Viszont ennek ellenére szeretném, ha lenne "normális" oldala is a kapcsolatnak... és nem egy irányításmániás, érzelmi zsaroló bántalmazó emberrel..

Van erre bármi esélyem? :D

21/n



2016. febr. 24. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
írj privátot, ha gondolod. Egyébként meglepően mi férfiak sem vagyunk ennyire kétdimenziósak, mint ahogy te ezt most elképzeled.
2016. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1es, elhiszem, csak nem nagyon találtam még olyat, aki nekem kellen :D
2016. febr. 24. 17:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor keresgélj tovább, de az ajtó nyitva áll.
2016. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%

én szeretek irányítani és jól is csinálom. de mellettem nem kutyuska lennél hanem emberszámba is vennélek, ha megfelelsz bizonyos feltételeknek...

25/F

2016. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, én találkoztam ilyennel, imádtam vele élni. Bár sajnos ritka kincs. Több olyan jutott ki viszont, aki szinte minden uralkodni akart felettem. Az már tényleg csak egészségtelen pszichéjű embereknek való, én nem bírtam az ilyen bánásmódot elviselni.
2016. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Csak meg kell találnod :)
2016. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagyunk ilyen férfiak egy páran, az más kérdés, hogy nem sokan és általában párkapcsolatban. Éppen ezért az előttem írókkal ellentétben nem is kezdelek el ajánlatokkal bombázni, de bízom benne, hogy előbb-utóbb (na jó, inkább előbb :) ) te is megtalálod, akit keresel. Adott esetben érdemes lehet tematikus oldalakon is nézelődni, beszélgetni-ismerkedni, ott is elég sok retard fog írni neked, de nagyobb esélyed van találni értelmes embereket is - ők azok, akik eleinte csak beszélgetni akarnak és nem rögtön azzal indítanak, hogy milyen fétiseid vannak és hogyan szeretnének megbüntetni téged.
2016. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyut még hozzátennék a 7eshez, ne a párkapcsolatra fókuszálj, hanem kezdj beszélgetést többekkel és ismerd ki őket, s akivel hosszabb időután jó netes kapcsolatot alakítasz ki, utána akár alkalmi szeánszba is mehetsz,h kiismerd mennyire figyelmes a valóságban is, nem csak szóban, s ha ott is stimmel, akkor érdemes rendszeressé teni a találkozásokat s felvetni 7/24et 😊
2016. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Hopp. Egy álomnő?:)
2016. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A komolyabb BDSM társkereső- és közösségi oldalakon jellemzően nem nőverő idióták vannak. Ugyanott tényleges BDSM eseményeket, összejöveteleket, bulikat is szerveznek, mármint ilyen érdeklődésű embereknek, ahol simán ismerkedni, beszélgetni is lehet, nem kötelező "műsorozni", vagy bármiben idegenekkel részt venni.


Nőként nem lehet olyan nehéz dolgod egy olyan szubkultúrában, ahol a te korodban minimum hússzoros a férfi-túljelentkezés, szóval aki önző idióta, az nagyon gyorsan menne a levesbe: egyszerűen nem engedhetik meg maguknak a szóba jöhető férfi jelentkezők, hogy baromkodjanak. Szvsz persze.


De gondolom, a kérdés kiírása óta úgyis már el is lepett a privi-cúnami.... ;)

2016. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!