Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok senkit, vajon az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok senkit, vajon az én hibám? (Kicsit hosszú! )

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, sokak szerint jóképű. Szeretek társaságban lenni, erősen szociális életet élek, sok barátom és barátnőm is van - egy a közös bennük: egyikük sem érti, miért nincs, és soha nem is volt barátnőm. Volt néhány kavarásom bulikban, de azon kívül semmi. Voltam már szerelmes, nem is egyszer, elég érzelmes típus vagyok, de még soha nem volt viszonozva. Belém is volt már szerelmes egy lány, de én nem tudtam viszonozni az érzéseit - nem csak a külső a fontos számomra, de azért van egy határ. :) Szeretek bulizni, fesztiválokra is megyek már három éve, és ott mindig volt is valami kis élmény, de semmi komolyabb.


Az a helyzet, hogy én már nem ilyen kavargatásokra vágyom. Egy ideig élveztem, de már nem. Én kapcsolatot szeretnék, viszont eddig ahányszor egy lány megtetszett (nem csak külsőre), mindig kudarc lett a vége, egy nagyon jó barát lettem nekik és nem több, pedig én elég egyértelműen jeleztem hogy nem ezt szeretném, és akkor szenvedtem utánuk 1-2 hónapig. Lányok terén tény, hogy azért külsőre megvannak az igényeim, de szerintem és az ismerőseim szerint sem lövök fölé.


Van pár tényleg jó barátnőm, akikkel beszéltem erről, de ők sem nagyon tudják, mi lehet a baj velem. Én azt gondolom, talán nem egy olyan srácot keresnek a korombeli lányok amilyen én vagyok. Nem vagyok egy bunkó állat, nem vagyok egy macsó szemét, mint a többség, és akármit is mondanak a lányok, a tapasztalataim azt mutatják hogy lányok, ti ezekre a fiúkra tapadtok. Külsőre mindig ápolt vagyok, nem nézek ki rosszul, igényesen, stílusosan öltözöm, szerintem elég intelligens vagyok, közvetlen, jó a humorom de tudok komoly is lenni, ha olyan a helyzet.

Ha valakit szeretek, azzal én nem szemétkedek, mindent megadok (megadnék) neki ami boldoggá teszi, ha meg tudom. Én ezen nem hiszem hogy tudnék változtatni, de nem is szeretnék, én ilyen vagyok. Lehet, hogy ezért nem sikerül összejönnöm valakivel? Mert nem erre van igény?


Értelmes válaszokat szeretnék, leginkább lányoktól. :)



2016. júl. 22. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Naponta 100 ilyen kérdés... Komolyan mondom szerintem 2-3 ember írja ki folyamatosan ezeket..
2016. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha annyi akkor annyi. Ha nem tetszik, nem muszáj rámenni, sikeresen elpazaroltál fél percet az életedből. Én először teszek itt fel kérdést, mert tudtommal ez az oldal arra van.
2016. júl. 22. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet a lányok azt gondolják, hogy nem elég jók hozzád. Azt hiszik, hogy biztosan nem jönnél össze egy olyan lánnyal mint ők.

19 éves létedre azért már érthető, hogy többre vágysz mint egy kis kavarás. :)

Szerintem legyél türelmes és várd meg a megfelelő lányt :) Lehet ott van azok között a nagyon jó lánybarátaid között. Ki tudja? :)

Sok sikert :D

16/L

2016. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

vagy esetleg azt hiszik már van barátnőd :)

2016. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek a 'jó barátnőim' sajnos nagyon nagy részben már foglaltak, #3-as :)
2016. júl. 22. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

az pech:(

szerintem azért nem hinném hogy baj lenne veled:) akkor meg biztosan azt hiszik a lányok akik meglátnak hogy már foglalt vagy

ez elég valószínű megoldás lehet :D

#3

2016. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a barát zónás lányok közül "választottam". Vagyis nem választottam, hanem szerelmes lettem belé, miután jobban megismertem. Én is ezt a barátnő felé nyitást ajánlanám.

Ha nem is a "legjobbak" közül. Nekem a mostani barátnőm ilyen. 3 évig voltunk barátok, most lassan 2 hónapja egy pár vagyunk.

Azzal pedig teljesen egyet értek, hogy nem csak kavarásra vársz már, hanem komoly kapcsolatra. Én is ilyen vagyok, amit meg is találtam, szerencsére.

Egyszóval, soha ne "ítélj" el senkit sem, hogy vele nem lehet kapcsolat.

18/F

2016. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!