Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok már hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok már hosszú ideje magamnak párt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lány, nem cigizek, nem drogozok, tudok főzni, bár sütni jobban szeretek :)...és ronda sem vagyok. (Nem beképzeltségből mondom, de szerintem csinos is), 174cm-63kg

Nem, nem vagyok még kétségbeesve, hogy egyedül fogom leélni az életem, csak néha felmerül ez bennem.



2015. dec. 30. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem én sem fogom jobban tudni nálad. Gondolkodj el miért nem találsz senkit.
2015. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Visszább kell venni az igényeidből,és máris lesz.
2015. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy csinos vagy-e, szép legyél. A csinos a ruházatra vonatkozik.
2015. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszadó!Roppant sok időd lehet, ha ilyen minőségű válaszokat adsz. :D

Kedves második válaszadó! Köszönöm, lehet ebben van valami, de úgy érzem néha, hogy "csak" alapvető elvárásaim vannak, mint a legtöbb nőnek. Például belső tulajdonságokat tekintve az őszinteség.

2015. dec. 30. 14:11
 5/19 A kérdező kommentje:
a csinos nem feltétlen a ruházatra vonatkozik.... ;)
2015. dec. 30. 14:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Hol próbálsz ismerkedni? Nem is szólítanak meg, vagy akik megszólítanak, azok nem tetszenek?
2015. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak 19 éves vagy, ilyenkor nem ilyeneken kell gondolkodni, hanem eljárni barátokkal szórakozni, új hobbikat keresni, szóval felfedezni, hogy milyen izgalmas is a világ. Így lehet sokféle emberrel megismerkedni, és kiválasztani azt, aki a legjobban illik hozzád.
2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagy kár,hogy csak 19 éves vagy.:)
2015. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok es hasonló helyzetben de amég nem találom meg azt akit úgy érzem hogy az igazi addig inkább leszek egyedül :)

Ismerkedj mozdulj ki :)

Egyébként nem hiszem hogy bárkinek jó lenne ha inkább szavatnék csak hogy ne legyek egyedül

2015. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Itt tényleg az igényekkel van valami. Egy átlagos, 19 éves lány rengeteg pasinak bejön. Vagy senki sem felel meg az igényeidnek vagy senkinek sem adsz esélyt, hogy megismerd.
2015. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!