Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen, hogy tudnék változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen, hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány,akkor nem merem elhívni randira,mert félek hogy nemet mond,vagy kinevet stb...


ezen hogy tudnék változtatni?



2016. júl. 22. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs siker kockázat nélkül.

Ez olyan mint a szerencsejátékban a dupla vagy semmi :D

2016. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szarj rá, aztán majd lesz valami. Ha nem jön össze nem jön. Meg mindig jobb mintha meg se próbálnád. Csak lazán, kösd fel a töködet aztán menj oda. Próba szerencse!
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha tényleg nagyon tartasz a visszautasítástól, akkor próbáld meg úgy előadni, hogy ne 100%-ig az jöjjön le lánynak, hogy randira hívtad. Szóval .. Kb ne mondd ki a randi szót. Csak annyi, hogy mondjuk nem megyünk el sétálni..fagyizni?(ilyenek) Ettől még ez "randi" de szerintem nem leszel annyira ideges.. Ez valahogy kellemesebbnek tűnik így.
2016. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rekteld be a lányokat azt szeretik tapasztalat.

Tekints rá úgy mint egy targyra.

Ne legyél romantikus.

Tégy úgy mintha felsőbrendű lennél nála.

Állandóan tegyél meg perverz megjegyzéseket pl: Arra gondoltam volna....

Énis arra gondoltam hogy szereted. elölről hátulról...

Hogyha hisztizik akkor szard le (egy két nap es úgyis keresni fog).

Először legyél olyan mint egy szemtelen haver utánna úgyis alakulni fog.

2016. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán szeretnék bunkó lenni senkivel
2016. júl. 23. 15:33
 6/6 anonim válasza:

Szia hat en lany vagyok szerintem próbáld meg legalább nem fogod aztán egész életedben bánni hogy most

Nem tettél egy próbát ;) sok lány szerintem azt várja hogy a fiú kezdeményezzen sok sikert :)

2016. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!