Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma voltam buliba és semmi....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam buliba és semmi. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyílok meg, megittam pár sört , meg rövidet, sokkal lazább volltam, volt egy ismerős csaj oda mentem, hozzá beszélgettünk meg ha megfogtam a derekát nem ellenkezett, meg odabújt hozzám, persze kicsit idősebb volt.

meg kellett volna csókolnom?

Nem mertem, mert féltem attól, hogy elmegy.

Amikor táncolt mással, akkor a másik csávó is tapizta, meg smároltak is de csak rövid ideig.

amúgy egy helyen dolgozunk szóval emiatt lehet, hogy nem.

próbálkoztam még több lánynál is, de többség elküldött.

nincs tapasztalatom, nem tudom, hogy mit mikor kell csinálni.

Meg rossz a hallásom, nagyot hallok, emiatt is nem szoktam beszélgetni, és nem nagyon van humorom, csak lehet hogy amiatt mert nem hallom amit mondd és nem tudok rá reagálni! bocs a helyesírásért....


2015. nov. 21. 05:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Uh ez gáz.

Szóval nagyon félénk vagy és már felnőtt hiszen dolgozol és már nem suliba jársz.

Vagy járj el többszőr ilyem szorakozó helyekre és ne add fel mert mindenkinek más és más jön be. És gyakorlat teszi a mestert szerzel sok tapasztalatott és gyakorlatott ebben a témában :)

Vagy pedig ha már mincs ehhez semmi kedved mert fel adtad a neten ismerkedj sok társkereső oldal van Badoo parom.hu stb De személyesen szerintem jobb szóval egy kudarc élmény miatt ne add már fel!

2015. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Badoon már mindenkinek írtam, a környékemen, legtöbb meg sem nézi, még a profilomat sem.

Kb 100 csajnak írtam, ebből pár levélre kaptam választ.

Ez nagyon önbizalom növelő volt.

Meg valahogy a képeken teljesen mást adnak vissza mint amilyen vagyok valójában, kicsit mintha előnytelenebb lennék fényképen mint a valóságban. nem vagyok ocsmány, de nem is modell arcom van.

élőben meg eléggé gáz a hallásom miatt, hogy mindig vissza kell kérdezgetni, hogy tessék!?

meg szégyenlem magam, hogy szemüveges vagyok meg hallókészülékem is van...

2015. nov. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!