Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen és önbizalmatlan?

Figyelt kérdés

Nos, 17 éves fiú vagyok.

Az a helyzet, hogy amikor összeismerkedek egy lánnyal rögtön azt nézem, hogy hány fiúval beszélgethet még, meg egyből elkezdem követni mindenhol (Facebook, Instagramon tb...) hogy hány fiú lájkolja a képeit meg stb. Félek, hogy egy másik fiú lecsapja a kezemről.. Tudom hogy küzdeni kell a lányért de nehéz. Nagyon félek ettől. Meg arra gondolok, hogy hány sráccal feküdhetett már le. Úgy érzem, hogy a mai világban én vagyok az egyedüli szűz ember.


A másik meg az, hogyha meglátok egy jó csajt az utcán egyből arra gondolok, hogy ő úgysem lehet az enyém. Túl szép hozzám, meg hogy nem is állna le velem beszélni stb.. Nem merek ismerkedni Facebook nélkül mert félek hogy elhajtanak.. Pedig nem vagyok csúnya sem (Közép kategória).


Nagyon kérlek titeket hogy segítsetek, teljesen tanácstalan vagyok.



2016. júl. 26. 18:36
 1/7 anonim válasza:
en is igy vagyok en meg talizni se merek.
2016. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj :)
2016. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Mindegy hannyal fekudt le ha te ugyse leszel benne soha
2016. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 17 éves fiú vagyok.

Ezzel én is teljesen így vagyok, azért nem kezdem el követni mindenhol csak fb-n megnézem hogy esetleg van-e közelebbi fiú barátja, nem kezdek el azon gondolkozni hogy hány fiúval volt meg stb csak hát kicsit parázni hogy mi van ha volt már sok pasija én meg itt vagyok full tapasztalatlanul.. :/

Az utcán meglátok egy számomra tetsző lányt akkor teljesen így vagyok vele én is. Túl szép hozzám és nem merek odamenni hozzá mert elküldene vagy lerázna...

2016. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, csak lányként.. De tényleg, erre a "ki lájkolta" - dologra nagyon ráismertem:D Ha gondolod, írj :) 15/L
2016. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mer szerencsetlen vagy, megvalaszoltad magadnak. :D Legyenmar f***od elmenni az ejjelbe és felszedni egy szep lányt! Nem itt rinyálni :/ Ne legy mar szerencsetlen konyorgom 15/f
2016. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet 18 évesen de most mar nem gondolkodok ilyeneken mert ahogy az előző válaszoló is mondta úgysem leszek benne soha, meg egybe sem.
2016. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!