Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, őszintén, a fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, a fiú-lány barátságban mennyire számít nektek a külső?

Figyelt kérdés

azt tapasztaltam hogy a "jó csajok" mindig csak menő srácokkal lógnak, olyat még nem láttam hogy egy átlagos, vagy inkább az alatti külsejű srác egy nagyon szép lánnyal lett volna egy baráti társaságban.

ennek gondolom az az oka, hogy szégyelnek olyannal mutatkozni, aki nem "menő" és most mindenféle lányokra gondolok, akik a "szép" kategóriába tartoznak

az érthető hogy egy kapcsolatban számít a külső, ugyanis én se járnék egy olyannal aki engem taszít külsőre, na de egy barátságban is ilyen fontosak a külsőségek? :)


2016. júl. 29. 18:17
1 2
 1/15 anonim válasza:
engem alapból nem igazán érdekel a külső a menőség pedig szerintem nagy hülyeség és a barátságban én nem tartom fontosnak pl én nem vagyok egy szép lány és a legmenőbbek közé se tartozom viszont az egyik legjobb fiú barátom nagyon menő és szerintem nagyon jól néz ki szóval nyilván vannak ilyenek de kivételek is persze
2016. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó srácoknál más, inkább a lányok a felszínesek nagyobb százalékban :)
2016. júl. 29. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok"menő", sőt nem is bírom annyira ezeket a buta szavakat,na de csúnya nem vagyok.Haverom sem csúnya,szép szeme van,de azért nem mondanám rá a helyes szót.Mégis elvagyunk,és nem is olyan szia mizu barátság,mint amit amúgy leírtál,hanem mi tényleg megosszuk a titkaink és ismerjük egymást.
2016. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen, inkább a haverságról írtam fent, de a mélyebb barátságra is gondolok
2016. júl. 29. 18:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányok felszínesebbek?


Arról írtál ki kérdést, hogy jó csajt akarsz barátnak.

2016. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem én akarok, csak ez feltűnt nekem, és megkérdeztem az oldalon, és a gyengébbik nem, akikért küzdeni kell jóhogy felszínesebbek, ezt eddig is tudta mindenki :)
2016. júl. 29. 18:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy világszépe,menő meg főleg nem,mégis barátkoznak velem a fiú osztálytársaim! Engem sem érdekel,hogy az adott srác hogy néz ki,milyen stílusú,stb,stb.,egy jó barátság csak és kizárólag belső tulajdonságokra épül! :)
2016. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Eddig is tudta mindenki? A mindenki itt azokat a fiúcskákat jelöli, akik ocsmányul viselkednek, utálják a lányokat, de veszettül vágynak rájuk?
2016. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó: most nem akarok belemenni miért van ez, mert nem erről szól a kérdés
2016. júl. 29. 19:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem szamit :D
2016. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!