Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 17 éves srác vagyok elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves srác vagyok elég sok problémával. Vége lesz ennek valaha?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves srác vagyok elég sok problémával. Jelenleg csak 1 problémát akartam írni de írom akkor a többit is. 2 éves koromba már elváltak a szüleim így 6éves koromig anyámmal éltünk egy kis lakásban ahol még a víz se volt be vezetve. A "gyártóm" már akkor se törődött velem. Még az elején még el is vitt magához de már akkor is a kocsmába vitt. Mai napig egy alkoholista. Na szóval...anyámhoz jöttek Jehova Tanúi és mai napig a vallás mellett van. Sajna ezen már szerintem soha nemlehet változtatni. Ennek köszönhetően már oviban is egy különc voltam hisz a vallásról lehet tudni: egy ünnepet se tartanak meg(se karácsony, se húsvét, stb...)és még a szülinapom se(hozzá teszem a 17-ik szülinapomon el akartam menni egy kicsit otthonrol...tényleg nemmesze meg 7re otthon lettem volna...na szóval az is verekedésbe torkollott. Amúgy 6 évesen anyám újbol házasodot. A házasságról csak annyit hogy nemeggyeztek soha de elválni nemtudnak mert a vallás nem engedi. Volt 2 éve egy csodaszép barátnőm akit 8.ba ismertem meg éd hát az uncsimék elmondták a szüleimnek egy nappal a ballagásom előtt...gondolhatjátok mi volt belőe..egy évig nem is találkoztam vele. Utána már idősébbek lettünk ő egy picit meghízott se engem az se zavart :) a szerelem vak mint mondják...elég sokáig tartott de eg kis gyerek szerelem volt hisz nemakartam bele vinni ilyenekbe mint "szex"...a szüleim össz-vissz 2x látták és olyanoktol féltek mint terhesség stb...elhordták mindennek. El is szöktem ezután. Rendörségi ügy is volt. Majdnem ott maradtam de az igazi sztorit senki se imeri, ezt megtartom inkább magamnak...Ezek után zárkózott lettem..ment szépen az élet tovább...9.-ik végén majdnem megbuktam így a cigire is rászoktam...1 évig cigiztem...a barátnőmmel folytatódott tovább. Végül véget szakítottam ennek hisz rájöttem hogy én nemvagyok jó neki...és hát itt jön a problem. Szeretnék egy igazi jó kapcsolatot. Sajnos eléggé antiszociális vagyok...inkább vagyok egyedül mint társaságba...metál zenéket szeretek (Rammstein a legjobb :D ) és tetoválást is csinálok. A cigizés sajna még mindig rossz szokás. És hát ötletek szeretnék kérni hogy min kéne változtatni? Hozzá teszem lég kicsi vagyok. 170cm 47 kg de azért nem vagyok annyira skeletor. Sulit is most váltottam és egy osztályt vesztettem mert szakközépre mentem és eddig sima gimiba voltam. Köszönöm ha bárki is végig olvasta. A történetemnek kb 5% írtam le...ha valakinek lenne kérdése az bátran felteheti. És a válaszokat is várom...

2016. júl. 30. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnálom a rossz sorod. Mert ez tényleg nem jó :( Viszont annyit jegyezd meg, hogy sajnos még ennek is kell örülnöd, hisz ennél még lehetne rosszabb is (szorítok, hogy ne legyen!). Részben jól teszed azt, hogy ilyen rebellis vagy, de ne tedd tönkre magad! Cigit teljesen felejtsd el, mert nem segít. Lehet, hogy azt érzed, de a valóságban csak rosszabbul leszel. Nem jó az, ha a szülő ennyire rá akarja erőltetni a vallását a gyerekére... Én nem vagyok hívő, semmilyen vallást nem pártolok. Én magamban hiszek, és abban, hogy ha küzdök, és harcolok, minden célom elérhetem. Ne hagyd, hogy elrontsák a gyerek korod. Ezt most nagyon jegyezd meg! A család nem a vérről szól! Hanem arról, hogy ki az aki mindig kitart melletted, melletted áll. Ha anyud tud a cigiről, ródd fel az ő számlájára, és mindenről amiről ők tehetnek, azt hányd a szemükre. ( Kivéve a vallásnál, mert van olyan szülő aki még a gyerekét is kivágná ha megtudná, hogy nem hisz Istenben). Tehát kitartást, legyél erős, és ne hagyd, hogy a fölső hatalom irányítson!


U.I: Du, Du hast :D

17/F

2016. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon sajnálom,hogy ilyen az életed.A helyedben elvégezném a sulit,addig már nagykorú lennél és elköltöznék,keresnék munkát,helyre raknám az életem.De ezt nagyon nehéz véghez vinni.Kitartást és sok szerencsét!
2016. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják minden véget ér egyszer, hogy a sok rossz után mindig valami jó jön, nem tudom hogy ez igaz-e de lehet hogy van akinek már bejött, kitartás
2016. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég pesszimista vagyok...a cigiről tudtak...most azt hiszik leszoktam. A sulit mindenképp befejezem. Mostanába még el is viselhetők a szülők(ezt annak köszönhető hogy távolodnak a vallástól de úgy is vissza fognak térni mint mindíg). A szemükre hányni semmit semmit se tudok mert abbol gondok lennének...úgy vagyok vele hogy csak tűrök,tűrök...úgy is én húzom a rövidebbet...viszont ha egyszer elköltözök soha többet nemhallanak rólam.


Ui.:köszönöm a válaszokat és a többit is ha lesz

2016. júl. 30. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd le a cigarettát, kezdj el rendesen tanulni és keress valami hobbit ami leköt. Sportra vagy ilyesmire gondolok, de tőlem festhetsz is, csak ne cigizz, ne igyál, ne drogozz. Ha ezek rendben vannak, akkor keress barátnőt. Nem bonyolult ez annyira. Mondjuk én várok amíg befejezem az iskolát, mert addigra lesz saját keresetem.
2016. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!