Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig elég r. ibancosan...

Eddig elég r. ibancosan viselkedtem, mert folyton részeg voltam, és emiatt ábrándult ki belőlem egy srác vélhetően. Ha megváltozom/ nem iszom annyit, szerintetek lehet még valaha esélyem nála?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem, de én várlak sok szeretettel. :*


19/L

2015. jan. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha a srác ri.bancnak tart akkor nem igazán van már nála esélyed, legalábbis nálam nem lenne, mint párkapcsolat max sex :D 18F
2015. jan. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%
Egy haveromnak, amit mondott az apja egy nagy buli elott: „Ne igyaaaaa" :D
2015. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek bejönnek az ilyen lányok, viszont akinek nem(én is ilyen vagyok) az általában menekül előlük. Nagyon visszataszító tud lenni egy ilyen partip..csa.


Nem tudom, mit értesz az alatt hogy r.bancosan viselkedtél, de van az a pont ami után már a büdös életbe sem. De aztán az is lehet hogy csak te gondolod túl és a srácnak nincs is baja veled.

2015. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom... ezt csak az egyik lehetséges indoknak tartom, hogy miért nem érdeklem már őt:( szerintem ez biztos komplikáltabb. igazából valami olyasmi történt, hogy nem jöttek össze a dolgaink hülyeségek miatt, emiatt folyton ittam, és volt, hogy csak úgy rámásztam emberekre, akik amúgy nem is érdekelnek engem, és ezek mindenki előtt történtek.

szóval szerintem ez csak súlyosbított az egészen... na mindegy, elég reménytelennek tűnik már ez :D

2015. jan. 20. 02:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fiú, aki szerelmes volt belém, aztán én se viselkedtem a legszebben, és elhordott mindennek.. de utólag kiderült, hogy azért, mert így se tudott túllépni rajtam. Tehát szerintem lehet esélyed, ha tényleg visszafogod magad, megkomolyodsz.
2015. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már csak az a kérdés, hogy képes vagy-e megkomolyodni?

Idáig úgy néz ki, hogy a "probléma->jöhet az üveg" módszert használod mindenre.

2015. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg mindent így próbálok megoldani, de csak egyre rosszabb mint látható... :(
2015. jan. 20. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Rövid és szomorú életed lesz, ha ezen nem változtatsz nagyon gyorsan. A legkisebb gondod lesz az, hogy valaki kiábrándul-e belőled.
2015. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fél éve én is nagyon hasonló cipőben jártam.... de azóta kiderült,hogy a srácnak tetszettem előtte, utána sokat beszélgettünk, elmondtam neki,hogy mennyire szégyenlem az akkori viselkedésemet(nekem csak egyszer fordult elő de akkor elég durván...) és látta hogy azóta megváltoztam. most együtt vagyunk :) korod?? én 16/L
2015. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!