Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha beszélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha beszélek facebookon egy lánnyal akkor csak fél óránként méltóztat visszaírni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs semmi dolga mert amikor megkérdem hogy mit csinál ilyeneket ír hogy fekszem tv-zem meg ilyenek. De akkor mi akadályozza meg folyamatos kommunikációban?
2016. aug. 2. 08:19
 1/8 Adelll ***** válasza:
100%
Lehet h elfoglalt es kozbe filmezik vagy beszelget a csaladjaval vagy kozbe masokkal irogat igy csak kesobb tud valaszolni mert nem csak rad koncentral.vagy csak nem kedvel annyira es nem szeret beszelgetni veled. De nem kell rogton erre gondolni
2016. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1) Van élete facebook-on kívül

2) Fárasztó vagy (ilyen hülye kérdésből eltudom képzelni) és még ő a jófej, hogy egyáltalán válaszol neked.

2016. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Jó, nem félóránként, de nem mindjárt, rögtön. Közbe szoktam beszélni a tesómmal, meg a barátnőmmel, és nyílván nekik előbb fogok visszaírni, mint annak az adott személynek. Ja és én is azt szoktam mondani. Semmi köze ahhoz, hogy én most kivel beszélgetek közbe.

De persze aztán felállok közbe a tv elől és elmegyek kajálni vagy ilyesmi. Oda nem szoktam vinni a telefonom.

2016. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De elvileg tetszem neki. Magamból kiindulva ha tetszik valaki akkor minél előbb visszaírok neki. Meg estefele szoktam ráírni mert akkor én is ráérek. Sportolok szóval van életem a facebookon kívül. Csak rosszul esik ha annyira leszarnak hogy félóránként irogatnak vissza ahelyett hogy azt mondaná hogy bocs nem érek rá mert akkor én is úgy állok hozzá.
2016. aug. 2. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nok ilyenek sajnos. Nalam is van egy lany akinek elvileg tetszem, de koszones nelkul lelep, egy ideig ir aztan orakig nem, nagy bunkosag. De nem is erdekel mert ha igazan bejonnek neki valaszolna szoval keresek mast. :D
2016. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt sokszor.


A lány akivel beszéltem nekem is csak percekkel később írt vissza, mert ő mondta hogy sok emberrel beszélget mert sok barátja van és nem tud 3 percen belül 10 embernek rögtön válaszolni. Én a túl sok ilyen után megsértődtem hogy rám sosem szán időt a barátaira, meg olyanokra akik alig ismerik igen. Persze pár nappal később bocsánatot kért ezért de ugyanúgy ritkán írt vissza. Amikor találkoztunk akkor nagyon jól elbírtunk beszélgetni de sajnos amint írt neki valaki egyből vette elő a telefonját és 10 percig csak azzal volt elfoglalva. Akkor hagytam őt ott és azóta se állok vele szóba de már ő se keres engem. A jelen barátnőmnek is rengeteg barátja van de ő mindig tud rám időt szánni, meg szerencsére ő nincs hozzánőve az okostelefonjához hogy folyton azt nézegesse.

2016. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Elfoglalt.

2. Nem érdekled annyira,hogy normális időben visszaírjon.


Én is ismerek ilyen embereket és falra mászok tőlük. Menjen el fél órára, vagy akármennyire és csináljon azt, amit akar, mert abba nem szólhatok bele, de legalább írjon annyit,hogy "pill" vagy "mindjárt jövök",mrt amíg a másik szépen elvan, addig nekem baromi unalmas arra várni,hogy vajon mikor ír vissza.....

2016. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pontosan ha már egyszer cseszik visszaírni akkor írja meg hogy elfoglalt és akkor nem nyaggatom de így hogy nem is szól csak félóránként visszaírogat az fárasztó főleg ha várom az üzenetét.
2016. aug. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!