Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban kell lennie...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban kell lennie az első nagy szerelemnek és kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahány évesen van az első nagy szerelemed és kapcsolatod. Ez nem korhoz kötött
2016. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz van szabva. Nekem 16 éves koromban volt az első nagy szerelem. 23 éves volt a pasi. De amennyire dúlt a love akkorát koppant és kB 1 évig szenvedtem miatta. 22 / L
2016. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nunfs ilyen kor, mindenkinek mashogy alakul az elete, maskor "erik meg ra" persze lehet hogy mar megerett de meg n talalt senkit, vagy mar osszevissza kavart de meg nem allt keszen igazan egy kapcsolatra. Szerelem meg jon amikor jon, nem lehet vele mit kezdeni, azt mondani neki hogy varjal meg, mert az egyezmenyes kor az elso szerelemhez 14 ev en meg csak 12 vagyok!
2016. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!