Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, mert nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mert nem tudtam magam teljesen átadni ennek a kapcsolatnak. Nekem ő volt az első, félek hogy hülyeséget csinálok? (ő 23f én 19l)

Figyelt kérdés

Jó volt vele, ő nagyon ki van most, pedig ő már rég fel akarta nyitni a szemem, hogy nekem ez most nem megy. Eddig el akartam nyomni, de be kellett vallanom, hogy tényleg nem. Egy hete szakítottunk, több mint egy év volt, sok időt töltöttünk együtt.

Lehet, hogy hülyeséget csinálok... Ő mindent megtett volna értem, nagyon szeretett és mégis, hagytam, hogy vége legyen. Én nem voltam szerelmes, pedig tetszett, összeilletünk, jó páros voltunk... Mégis mikor kapok még egy ilyen "lehetőséget" az élettől, ha most ezt így kidobtam? Még csak azt sem mondanám, hogy ki akarom élni magam.


2014. dec. 7. 21:36
 1/6 RRR ***** válasza:
ha nem szeretted,kívántad akkor teljesen jól cselekedtél
2014. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Rosszul fogod fel az egészet. Ha nem voltál szerelmes elmondásod szerint, akkor nem illettetek össze. Akibe szerelmes leszel, fel sem fog tűnni, hogy összeilletek vagy sem. Egyszerűen azt fogod érezni, hogy szükséged van rá.
2014. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha nem lesz ilyen? Én nem vagyok képes erre? :S Olyan mintha egy tökéletes ideára várnék, ami úgysem létezik.
2014. dec. 7. 21:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy elég zárkózott típus vagyok, nem kötődök senkihez. Nem mertem beleadni magam teljes mértékben ebbe a kapcsolatba sem, talán ezért is nem visel meg annyira, csak agyalok.

Szóval elég összetett a probléma.

2014. dec. 7. 21:48
 5/6 favágógyerek válasza:

Szia

Ha nem tudtad beleadni magad, akkor nem is igazán akartad vagy nem tudod hogy kell. Ha úgy döntöttél hogy vége akkor vállad méghozzá büszkén hogy próba elé teszed magadat kihívás elé, mert csak így tud fejlődni az ember

Egyébként ugyanaz a típus vagyok mint te csak fiúba

Fel a fejjel

2014. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. dec. 19. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!