Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem sokkal szimpatikusa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem sokkal szimpatikusabb az a lány, akinek a profilképén kevés lájk van?

Figyelt kérdés

ez tudom viccesen hangzik :D de nekem számít, vagyis inkább azt mondom, hogy akinek ilyen 100 feletti lájkjai vannak azok nekem olyan felszínesek, (most mondhatjátok hogy akkor én mi vagyok) akikért úgy rajonganak, nem becsülik annyira meg a kapcsolatokat, a facebook, a felszín nagyon fontos számukra, nekem ezek jönnek le..míg pl akinek ilyen 30 van vagy az alatt, az normálisabb, ugye kevesebb ismerőse van, nem foglalkozik annyira facebukkal, felszínes dolgokkal, nem jár mindig diszküba ahol új, felszínes kapcsolatokat keres stb.

most nem akarok ilyen pszichológiai dolgokba belefolyni, de szerintem azok akik ilyen "face celebek" sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy megcsalnak, avgy elhagynak

csak azért kérdeztem, hogy csak én vagyok ilyen? :D


2016. aug. 8. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan így vagyok vele én is.


Én sem kezdek bele pszicho dolgokba,de megvan rá a magyarázatom. :)


17/f

2016. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Általánosságban lehet benne valami, de nekem van olyan ismerősöm aki teljesen normális, nem a facebookon éli az életét, nem posztolgat folyton, nem p*csáskodik és a profilképét mégis száznál többen likeolják:D Szóval kivétel mindig van. Amúgy biztos nem vagy egyedül, de gondolj bele valamilyen szinten ez is felszínesség, hogy profilkép like szám alapján ítéled meg az embereket..még akkor is ha a kevés a pozitív:)
2016. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
100 feletti like van a profilkepemen, nincs egyetlen baratom sem, csak felszines/erdek kapcsolataim vannak. Regen eljarogattam szorakozni, akkor is csak kocsmakba, ahol szerintem sokkal kellenesebb emberekkel vagyok kurulveve, mint egy hangos szorakozohelyen, tusarkakkal meg V nyaku polokkal. Mellesleg ott ismertem meg a parom, az egyetlen embert, akivel onmagam lehetek es szeretek. De mindegy, mar ott sem erzem jol magam, igy oda sem jarok. Egyebkent te is felszines es itelkezo vagy, bizony. Erted? Nem lehet mindenkire igaz az allitasod. :)
2016. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem lehet mindenkire igaz, de ez szerintem ez olyan ok-okozat dolog, amiben lehet valami, főleg ha egy tinit nézünk :) mondjuk egy állandóan, szórakozóhelyeken szelfiző lányt :) főleg, hogy most körülnéztem az ismerőseim közt, a legtöbb normális, jól tanuló, aranyos, kedves lánynak 100 alatti van a képén (és nem azért mert csúnyák!) míg aki a diszkókat járja ismerősöm, illetve "ri bancos" az életben annak ilyen 200..persze simán lehet fordítva is tudom, de az előítéleteim megvannak azért ezzel kapcsolatban
2016. aug. 8. 00:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ugy fogalmaznek hogy szimpatikusabb,hanem batrabban megyek ra mert nagyobb az eselyem:Dd
2016. aug. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy jobban tudod elkepzelni a komolyabb kapcsolatot
2016. aug. 8. 07:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs sok ismerősöm facen, bár nem tudom neked mi számít soknak (bőven ezer alatt) és mégis sokan lájkolják a profilképemet. A kapcsolataim nem felszínesek, csak sok helyről vannak barátaim (előző suli, mostani suli, gyülekezet, magánének) sosem teszem ki semmimet a képeimen, és a lájkok egyáltalán nem érdekelnek, nem tartom magamat többre senkinél.

Persze megértem, hogy miért gondolkodsz így, de szerintem nem minden esetben kell leírni az embert egy ilyen dolog miatt.

17/l

2016. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem száz like van a profilképemen de egyálltalán nem vagyok felszínes xd főleg mert ilyen masfél évente ha cserélem xxd úgyhogy az állításod nem éppen helytálló :D
2016. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"majdnem" szűz lájk :D jól van, ez nem törvényszerű amit írtam, de a legtöbb esetben helytálló, egyébként, ha csak évente cseréli a profilképét a lány az megint más tészta, csak ezt nem írtam :D
2016. aug. 8. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki amolyan "like gyűjtő", akinek 100 felett van. Nekem is ilyen, mégis megbecsülöm a barátomat, és nem egész nap fbn lógok.:)
2016. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!