Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, de egyikőtök sem lép, akkor mennyi idő után vagytok képesek elfelejteni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ha túl akartok lépni rajta, akkor továbbra is figyelitek távolabbról? Lájkoljátok a képeit vagy a zenéket, amiket megoszt és köszöntök neki?

2016. febr. 29. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ameddig jött egy olyan időszak hogy nem láttam őt gyakran :D

Pl. volt hogy középsuliban tetszett egy lány de csak akkor nem néztem őt stb. miután 3 hónapig nem láttam a nyári szünet miatt.

2016. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, nekem egy évbe telt, épp léptem volna mikor megtudtam, hogy barátja van.
2016. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!