Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen témával lehet ismeretle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témával lehet ismeretlen fiúkat random leszólítani?

Figyelt kérdés
Annyi fiúval találkoztam már úgy hogy annyira leszólítottam volna de nem vagyok tapasztalt az ilyesmibe
2016. aug. 9. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia szivesen megismernelek ha jo csaj vagy tuti nem hajt el
2016. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 striga ***** válasza:
Te akarsz leszólítani fiúkat? Oké.....
2016. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na pont ilyen belevaló csajt keresek :p
2016. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szolisd le. Az h szimpatikus kulsore egyaltalan nem azt jelenti, hogy belul is okes a gyerek. Gondolok arra h sokan ha egy lany odamegy hozzajuk, konnyeden kihasznaljak a helyzetet.


Azt tudom javasolni, hogy inkabb probalj vele szemezni, rakacsintani, esetleg neki is mehetsz "veletlenul". Aztan ramosolyodsz es bemutatkozol neki, mar mas hatast fogsz kelteni, mintha azt mondanad kerek perec: "Szia, szimpatikus vagy, akarsz beszelgetni?"

2016. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 És akkor mi van hogy ő akarja? Gondolkozz már...
2016. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 striga ***** válasza:
Épp az, hogy gondolkodom, kedves.
2016. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sport, videó játékok, "baszni akarok" XD
2016. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak menj oda hozza... mit veszithetsz? Ha elcseszed ugy se latod tobbet... en igy gondolom. Amiota ebbol indulok ki sokkal jobb h nem idegeskedek azon h jajj miert nem tettem meg ;) priviben is irhatsz szivesen adok tanacsokat
2016. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!