Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, random leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, random leszólítani titeket?

Figyelt kérdés

Tíz percel ezelőtt kint sétáltam Fehérváron a főtéren. Azon törtem a fejem, hogy ha leszólítok egy lányt, milyen eredményre számíthatok. De sajna maradt elméletnek. Majdnem az összes lány vagy:

Egy sráccal sétált

Egy nagy csapattal sétált

Egy barátnőjével sétált

Az első két variációnál inkább hanyagolom a kezdeményezést továbbra is. De az utolsó elgondolkodtatott.

Lányok, ha egy ismeretlen leszólít titeket, úgy hogy a barátnőtökkel vagytok, akkor mire érdemes számítani?

(hibákért bocs, telefon)



2013. febr. 8. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kontextusban max. randomly.
2013. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivan, ha az a két lány leszbi volt?
2013. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony árat nem mondj és nem lesz gond :)
2013. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Környezetemben így használják, de kösz, hogy felhívtad rá a figyelmem, még nem tűnt fel.

Ui.: 17f átlagos srác

2013. febr. 8. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van. 21/L
2013. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább nappal csináld.

én csak egyszer szólítottam le csajt utcán 11 körül.

megyek felé,hogy ne haragudj egy pillanatra!-odanézett és elkezdett tiszta erőből futni:DDD.

kb 10 percig röhögtünk rajta...

2013. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os! Ezen behaltam:DD Én ezt ki fogom próbálni:D Na de az alap kérdés, hogy elhívhatom-e a lányt egy baracklére úgy, hogy közben ugye jönni fog a barátnője? Vagy mi van ilyenkor?
2013. febr. 8. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Engem pár hete egy külföldi csávó szólított le (egy bnőmmel voltam), de azt is úgy hogy csak odasétált hozzám azzal hogy "you are so beautiful!" én meg megköszöntem stb, kérdezte hova tartunk, merre lakom, megyek e most bulizni, meg h hol tanul. De gyorsan úgymond "le is ráztam" mert mennünk kellett ( félreértette, úgy értelmezte h együtt megyünk el :D), megköszöntem megint stb és mentünk is. Nálam kb csak ebből áll az utcán ismerkedés, meg amúgy se szeretek így.

De végülis sose küldtem el bunkón senkit (meg nem kezdtem el eszeveszetten szaladni :D), egy rövid beszélgetés és ennyi.

Szerintem a csajok többsége nincs oda ezért, max annak örül hogy az utcán sok ember közül megtaláltad őt, de úgy igazán ennyi. Legalábbis én így tapasztaltam eddig :)

2013. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a leszólítás és a lerázás között gondolom nem volt telefon csere vagy bármi ehhez hasonló(?) Amúgy köszi a válaszokat, ment a kéz mindenkinek
2013. febr. 8. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtam hogy ennyi volt elköszöntünk és kész. Amúgy se szeretek csak így megadni embereknek a számom akárhogy bókolgat.
2013. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!