Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok Pesten ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok Pesten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mindenkitől hallom hogy Pesten milyen könnyű az ismerkedés,kapcsolatteremtés. Fiatal lányként hol és hogyan lenne lehetőségem ismerkedni?

20/L



2016. aug. 9. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szórakozóhelyeken. Pl: Most a Szigeten.
2016. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vesszük ezt az oldalt, akkor szórakozóhelyek, rendezvények, Margitsziget például.
2016. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam az összes helyen jártam de semmi :/. 17/f
2016. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
margit szigeten jó a szatírokkal ismerkedni :D amúgy ja a sziget jó ha alkalmit akarsz :) vagy barba negra én ott tök sok lánnyal megismerkedtem :)
2016. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi van ha nem alkalmira vágyik
2016. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl én is szívesen ismerkednék...

30/F

2016. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!